Marihuana

DE ...

DE INCERCAT AM INCERCAT SI ASTA!MARE PROSTIE!E CA SI ATUNCI CAND AI DE ALES INTRE VIATA SI MOARTE SI ALEGI SPRE SURPRINDEREA TUTUROR (ALTUL ERA CUVANTUL!) MOARTEA!
 
doomie, scuze de raspunsul asta intirziat.
doar ca ai zis ca te ajuta o bere sa ajungi zimbaret si eu mi-am adus aminte de Trainspoting unde la un moment dat ewan compara o doza puternica cu cel mai great f--k.

apoi, daca tu n-ai ajuns cu o fata la senzatii mai tari decit iarba, inseamna ca ori trebuie sa schimbi fata, ori sa maninci mai bogat caloric.
 
flo - eu nu pot sa compar sexul cu drogurile pentru ca nu am incercat din ultimele niciodata.

PS: trainspotting a fost un film interesant :)
 
n3v3rmor3

n3v3rmor3 ai vrut sa spui ca mai bine decat sa fumezi viceroy sau alte tigari, mai bine asculti muzica lui marijuana nu?
 
ascultati sfatul medicului: canabisul herbal nu cauzeaza daune sanatatii... in proportia in care o face tutunul sau tobacco; asa ca nu va sfaditi..
ce poate merge aiurea:
mintile si memoria, care itit joaca feste daca inhalezi prea mult bafos
poate plaminii, din aceleasi motiv
 
nu cool

nu cool este terapeut psiholog parapsiholog :lol: si studiaza in cadrul universitatii canabisul, antidot pentru stress si arta pentru viitorul tinerimii :D :) :lol:
 
ei, tu ai exagerat putin; eu de fapt am facut un studiu despre droguri.. proiect sociologic.. de fapt ma aflu in cel mai 'aproprite environment', UK fiinf tara europeana cu cel mai intensiv consum de droguri si probabil tara care va urmatoarea sa le legalizeze.. by the way, canabisul este deja class C, deci nu esti arestat daca il consumi...
primul pas a fost facut... :-?
 
Deci putem spune ca in curand va exista o lume shi pentru droguri asha shi cum este shi pentru tigari...
Dupa analizele facut sa constatat ca consumul de droguri nu este asha de daunator ca shi tigarile, adica de nicotina mor mai multi oameni decat de droguri
 
O piata de desfacere pentru droguri a existat de mult timp si daca s-ar legaliza, ar fi o afacere destul de buna:) insa nu cred ca aceasta se va intampla in curand. Si nu din cauza "sanatatii", marijuana este mai sanatoasa decat tigarile, ci din cauza lumei care actual detine piata de droguri; daca s-ar legaliza, apoi pretul s-ar duce in jos drastic si multa lume sus-pusa care coordoneza activitatea legata de droguri ar "saraci". Insa personal, imi pare ca ar fi foarte util daca drogurile ar fi legal.
 
Nici nu stiu ce sa spun asta deoarece drogurile ar fi acesibile ca shi tigarile... deci deja este pusa in pericol sanatatea copiilor de 5-10 ani care deja incep sa fumeze tigari...
Trebuie sa fim foarte atenti cu chestia asta...
 
ingula

ingula, ma mir si sunt surprins de afirmatia ta : "marijuana este mai sanatoasa decat tigarile"?????!!!asta cred ca este o afirmatie iresponsabila si care ma face sa ma intreb daca tu glumesti sau vorbesti serios???????!!
 
din

din experienta pot spune contrariul celor spuse de tine omule si de ingula, si de aceea ma mir atat!are un efect pentru unii si pentru atii alt efect, mie mi s-a parut o prostie cand am incercat acum vreo 7 ani!si nu o s-o mai repet, mai bine mor!
 
Back
Top