Marlyn Manson

...

mie imi pace el si catecele pe care le-am auzit, caci nu am ascultat tot ce are. nu sunt de acord cu unele lucruri care le-a facut (ex.: sa te tai pe scena etc), dar este hotararea lui. e un barbat destept.
 
El mie nu imi place am incercat sa acult mai mult textul citecelor lui , insa nici astea nu mi-au placut( pt ca nici muzica lui nu imi place) Nu stiu daca eu l-as clasifica ca " destept" Un om destept nu se taie pe scena , nici in viatsa reala,. nu iteleg ce vrea dinsul sa promoveze?!
 
Marilyn Manson este un tip ce a terminat o facultate de Psihologie , deci presupun ca nu este un tampit!
Muzica lui mie imi place , dar normal nu trebuie sa placa la toata lumea .
Cat despre faptul ca el se taie pe scena , nu inteleg in acest caz de ce nu ar fi buna muzica lui !
 
...

mama ma'sii de internet, iaca numai ce am scris un mesaj lung si interesant despre el, dar nu s-a trimis ...
 
m.m.

m.m. este preot satanist in biserica satanista a lui A.La Vey!, ungurul ala care a fiintat astfel de biserica!un schizofrenic paranoic care are impresia gresita ca el ar canta dar de fapt transmite prin mesaje subliminale cuvinte cu ordin de manipulare impotriva Bisericii lui Hristos! acesta-i adevarul despre tampitul asta!
 
Back
Top