Marlyn Manson

nu

nu sunt satanisti sunt doar niste pacalici cu rol de marionete ale Satanei care-i va lepada in curand!nasol!
 
m.m.

m.m. are trei "calitati" : este foarte urat, este foarte prost si canta foarte prost, insa are si un "defect": este foarte bogat. :evil:
 
Culoarea mea preferata este negrul , dar nu conteaza asta , conteaza faptul ca eu il apreciez pe M.M. ca muzician...si imi place cum arata...serios ! :crazy:
 
Re: m.m.

alex aka said:
m.m. are trei "calitati" : este foarte urat, este foarte prost si canta foarte prost, insa are si un "defect": este foarte bogat. :evil:
Vezi ca nu mai este chiar asha... daca ar fi prost nu ar avea bani... daca ar fi urat tot nu ar avea bani... daca ar fi urat nici fani nu ar mai avea :D
 
Ce gandire aveti...!
Cei tampiti ajung in topuri doar in Romania , dincolo ca sa ajungi in top trebuie sa muncesti mai frate...,si nu cred ca un personaj ca M.M. este tampit pentru ca da mii de dolari unui designer la fiecare aparitie si pentru faptul ca si-a creat un lock deosebit fata de ceilalti ... asa cum spuneam este un om care a terminat o facultate...o fi el diferit fata de altii si putin mai nebun , dar totusi de ce tampit ?
:ciupos:
 
N-am zis-o ca sa-l degradez... pur si simplu unora (de exemplu mie) nu-mi prea place felul de-ai prezenta muzica... de-aici si parerile...
E "original" in felul lui... dar noi nu suntem gata pentru muzica lui... e prea "frumoasa". Unii sunt gata altii nu.... asa suntem noi toti tormoji... :) tormoj
(pentru cei din Romania... TORMOZ = FRANA)
 
.....

eu sunt de acord cu Mirabela, MM este foarte inteligent, mie imi place muzica lui, imi place ca este original in privinta la cum arata, dar gusturile mele totusi se inclina spre cei de tipul grunge, etc. eu am vazut o data un awards careva si el era cu prietena lui, frumoasa femeie si avea o rochie foarte interesanta, se vedea aproape tot fundul din urma.
 
Ma bucur ca in privinta lui M.M. este cineva de acord cu mine!
Pentru cei carora nu le place fata lui am un sfat : incercati sa ascultati muzica lui fara sa va ganditi la look-ul lui...probabil o sa constatati cu stupoare ca va va placea ce veti auzi...!
 
"Teachers let the kids alone" O fraza dintr-un cantec al lui marilyn manson... de fapt un cantec reusit...
restul ... imi pare rau dar sunt: :yuck:
 
GYN_Tonic, daca tie nu-ti place o piesa, asta nu inseamna ca tre sa faci :yuck: ,
da, intradevar muzica si manierele lui majoritatea nu o pot intelege, insa dupa parerea mea, el e super (despre musica am zis :) ), cit despre manierele sale, mii paralel...
 
Back
Top