Masturbarea

Statiam cu un prieten la masa intr-un bar si ma rugat sa`i fuck cunostinta cu ceva fete : In timpul asta intrasera 2 domnite la care faima le merge inainte ... Am zis hai ca`ti fac cunostinta cu astia... El a zis (cuvintele lui ) "Mai bine ma invatz a masturba decit cu ele",dupa mine fiecare cu problemele sale psihice,doar masturbarea nu e ceva normal poti ramine si fara aparat de uz casnic =)).
 
johann_moritz said:
N-am masturbat si nu masturbez niciodata. Sunt adeptul declaratiei din aprilie '64 a PMR, aia cu neamestecul in treburile interne. ;)

Barbatii se impart in doua categorii: 50 % se masturbeaza iar 50 % nu recunosc.
 
Svetlana , mesajul inesei cred ca a fost destul de clar, faptul ca e la moda a fost o remarca , dar nu cred ca era nevoie sa o intrebi din ce motive o face ea :). La urma urmei nu sintem obligati sa vb despre noi, se cere parearea noastra :p.

Poate ca si e la moda in Italia, la noi in Md inca se ride cind e vb despre masturbare si predomina ideea ca ar fi ceva anormal.
 
nu este ceva anormal da din mesajul dinsei ,se poate intelege, ca fetele se masturbeaza ca e la moda(ceea ce e gresit) ,nu pentru ca ne place. Masturbarea aici e un subiect tabu,dar se stie ka exista
 
prezenta ''si'' ului in a 2 propozitie presupuna ca ceva suplimentar ce a scris ea, ''aici in italia chestia e si la moda'', posibil ca unele se masturbeaza din cauza ca e la moda :he: si apoi impartasesc experienta cu podrustele :D, insa nu cred ca inesa s-a referit la ea :).
 
SpinulAlb said:
cum sa aflu daca o fata masturbeaza gandindu-se la mine?
sunt semne? c'mon fetelor, iluminati-ma
:he:
du-te la o ghicitoare si-ti va spune cine la tine se gindeste:una de rosu, una de doba, sau una de cruce :he:
 
spinule ian intreaba toate fetele pe care le kunoshti uite-sha ia:
- Te gindesti la mine cind te masturbezi?
si atunci sint sigura ca raspunsurile dinselor te vor lasa masca
 
Back
Top