Masturbarea

inesa said:
oameni buni eu is fata si nu mii rusine delok s spun ka ma masturbez,uite cind stau cu iubirea(italian)primul lucru care facem ne masturbam unul pe altu.de ce e o rusine in tara mea natala?e un lucru cum multe altele!!!!!!!!!!!!!!!cum sa minininci,bla bla,nu tre sa ramineti cu mintile inchise traiasca democratia libertatea sexul de tot felul fara pregiuditii!!!!!!!!!!bello
intrebasem si mai sus.....dar cind esti singura o faci? daca da de cite ori aprox...si cu ce...(instrument)
 
inesa said:
oameni buni eu is fata si nu mii rusine delok s spun ka ma masturbez,uite cind stau cu iubirea(italian)primul lucru care facem ne masturbam unul pe altu.de ce e o rusine in tara mea natala?e un lucru cum multe altele!!!!!!!!!!!!!!!cum sa minininci,bla bla,nu tre sa ramineti cu mintile inchise traiasca democratia libertatea sexul de tot felul fara pregiuditii!!!!!!!!!!bello
aici cam ar trebui restrictii!
 
probabil fantezia ei nu e sa faca pur si simplu sex ci ca dinsa si iubitul sa se masturbeze unul pe altul...am auzit astfel de cazuri cind unul din cuplu sufera de impotenta
 
... voi parca ati si de la Moldova, s-o gasit unu care recunoaste si tati deamu sa catara in cap.
Nu vi se pare ca e problema ei, ce si cum o face . Fiecare face ce si cum vrea, cind vad cum sa arata cu degetul ...
 
daca cineva scrie mai serios , la tema, apui se gasesc aici citiva care sa faca haz de useru respectiv, si atunci dispare din continutul temei, in plus inesa a vb la tema, da' voi ati inceput sa-i inchideti gura. Daca ea a dorit sa si descrie ceva din modul in care o face, atunci care-i problema? Nu am vazut sa incalce vreo regula morala, si cred ca lumea ar trebui incurajata sa se simta cit mai liber pe aceasta tema, din acest motiv cred ca nu ar trebui de facut haz din ceea ce scriu unii ;) ...pe urma tot ne aratam cu degetul , cica sintem sparietii, moldovenii, si ne temem sa vb despre asa teme...
 
Back
Top