Masturbarea

oameni!!!!ce aveti?nui deloc impotenta lucrul care ne face sa ne masturbam unul altuia!e o placere!!!!!e interesant!!!!libertate cum am mai zis!!!!!!!!!!!!!semidia(creed)tu iti faci prea multe probleme!!!!!!!!!!!!citeodata esti grea de tot,mai elastica un pic!!!(stat,esti libera sal acepti cum esti libera sa nul acepti)team pupat,vam pupat,apropo nam uzat nicicind un instrument pentru a ma masturba.degeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
inesa,nu sunt de fer,si nu cantaresc tone ca sa fiu atat de grea:D..ce probleme imi fac,ca imi pare o tema care ar trebui discutata pe un alt ton,si nu pe cel pe care il imbraca subiectul?
 
esti gre in sensul cuvintelor!!!nu ma intereseaza cit cintaresti in realitate.uite sint diferite persoane ca culorile,sintem 2 culori diferite.carei tonul carel propui?uite fac greutate de a ma exprima bine,uit limba,incearca sa scrii mai explicit,ti prego
 
inteleg italiana,poti sa-mi scrii....am si un dictionar langa mine,am sa-l folosesc doar in cazul in care mi-e dat sa nu prind sensul.

tema asta a devenit oarecum o joaca,si mai mult chiar o indrumare catre.."Masturbati-va fratilor,de nu aveti altceva mai bun de facut"
 
Semidia Citi Ani Ai Comoara?nus Lesbica 200%,stai Linistita,dar Cind Esti Ironica Esti Interesanta Dar Cind Esti Grea De Cuvinte Moral Si Psihologic Cred K Esti Trista Si Suparata Pe Viata!!!!!!!masturbeazate Cind Ai Dorinta Nu Cind Nai Ce Face,intelegi Diferenta?e Mare!!!!!!!ma Sustine Cineva?
 
Back
Top