mIRC - un pas spre comunicare

:)
iaka shi eu aici la voi pe forum, am intrat in regiunea aceasta deoarece am obsevat cuvitnul mIRC, shi am citit parerile doniilor voastre despre aceasta programa, shi am ajuns la concluzia ca numai xx shi cu Adrenalin au ceva opinii pozitive despre aceasta programa....

eu stau pe mIRC de doi ani, da lume pe acolo de deseori care intra ii foarte tinara, de ce? deoarece mIRCul ii cea mai simpla prgrama, adika o prinzi foarte repede, shi sunt de acord cu unii din voi ca ii agatare de fete shi baieti, insa asta nu-i un minus pentru asha fel de programe, parca prin ICQ sau Odigo nui tot aceeashi, diferenta consta in accea ca mIRCul ii cu mult mai simplu shi iti da dreptul de a discuta cu mai multe persoane deodata, de la o parte pare ca mIRC ii ceva mai putin serios pe linga ICQ shi ODIGO,....

eu daca nu ma greshesc tot ce poti face pe ICQ poti face shi pe mIRC, insa nu tot ce poti face pe mIRC poti face pe ICq shi Odigo :)....

pe mIRC iti faci multi prieteni shi multi dushmani.... :)

la mine mIRC infara de irc chat mia fost de folos shi incalitate de typing master, in aceshti doi ani cit am stat pe el, am invatat a tapat destul de bine, da te ivneti shi in ICQ a tapa repejor insa ca pe mIRC nu cred :))
cum am mai spus pe mIRC tre sa dovedeshti sa raspunzi la toti (adika la vreo 10 - 20 pers), insa pe ICQ shi Odigo nui necesar :)....

sper sa va schibmati parerea despre mIRC :)[/quote]
 
in gusturile oamenilor nu te poti c*** cuiva ii place cuiva nu asa cu tre sa convingi pe cineva sa stea sau sa nu stea in mIRC
 
Da .. Eaka vreo sa reamintesc.. Irc si mIRC sunt doua lucruri foarte diferite ! Asta ca si cum ai zice Explorer inloc de Http..

Nu vreo sa par mare "disteptashiune" ;P Da eaka nii jele de Jarkko Oikarinen care si o facut acest protocol o data cu nasterea mea(acelas an) ;) Hehe..
 
nu shy o fost facut canalu #ciupos pe irc... shi folos? o murit demult! tzin minte intrasem odata - mama draga ce flame mergea acolo yntre 3 oameni, nu mai tzin minte cine erau! dar irc-u distruge farmecul ce apropie persoanele de pe forum...
 
Back
Top