Mita

sincer...nici eu nu prea intzeleg dece ma stresez, dar o sa incerc sa explic..
in primul shi in primul rand ma streseaza chestia cu cumpararea diplomelor,
adika mergi la un medic cu diploma cumparata, shi unde ajungi dupa aia? in cimitir of course, 2m sub pamant,
mergi la un profesor cu diploma cumparata, shi o sa degenerezi,
mergi la o croitoreasa cu diploma cumparata, o sa-ti trice tesatura, nervii shi timpul...
mergi la un avocat...and u know the story....
concluzia: daca ti-ai ales o profesie, pai atunci invatz-o de la inceput pana la urma...
nu intzeleg care este scopul cumpararii diplomei? pentru ce-ti trebuie daca habar n-ai de profesia respectiva...arunci 500-1000 de dolari pt o bucata de hartie care nu-ti serveshte pt nimic.


in al doilea rand...
ma irita persoanele care se cred prea deshtepte:
daca eshti deshteapta shi shtii ce vrei...demonstreaza...( shti-ti la cine ma refer nu?)
cica " linisteste-te la mine totul e bine!!!!!!!!!!!!!!!!!!merci de grija:)" nu intzeleg dece ar trebui sa-mi pese de o persoana pe care nici macar nu o cunosc, shi ce ma intereseaza pe mine e bine la tine sau e rau....data viitoare o sa-mi dea detalii despre viatza ei intima, sau cica "predeleshtete" pf...n-am cuvinte...sau "shtiu de ce am nevoie" pai daca shtii, intereseaza-te acolo unde ar trebui sa te interesezi...shi cand o sa apara topicul "pretzurile la diplome" o sa-ti dai anuntzul publicitar acolo ok?
 
mah...nu ma enerva shi tu, ca am pierdut destuli nervi pe ziua de azi, daca vrei sa intrebi ceva, citeshte mai intai mesajele anterioare, dupa aia intreaba...
 
hi

Natalytza said:
sincer...nici eu nu prea intzeleg dece ma stresez, dar o sa incerc sa explic..
in primul shi in primul rand ma streseaza chestia cu cumpararea diplomelor,
adika mergi la un medic cu diploma cumparata, shi unde ajungi dupa aia? in cimitir of course, 2m sub pamant,
mergi la un profesor cu diploma cumparata, shi o sa degenerezi,
mergi la o croitoreasa cu diploma cumparata, o sa-ti trice tesatura, nervii shi timpul...
mergi la un avocat...and u know the story....
concluzia: daca ti-ai ales o profesie, pai atunci invatz-o de la inceput pana la urma...
nu intzeleg care este scopul cumpararii diplomei? pentru ce-ti trebuie daca habar n-ai de profesia respectiva...arunci 500-1000 de dolari pt o bucata de hartie care nu-ti serveshte pt nimic.


in al doilea rand...
ma irita persoanele care se cred prea deshtepte:
daca eshti deshteapta shi shtii ce vrei...demonstreaza...( shti-ti la cine ma refer nu?)
cica " linisteste-te la mine totul e bine!!!!!!!!!!!!!!!!!!merci de grija:)" nu intzeleg dece ar trebui sa-mi pese de o persoana pe care nici macar nu o cunosc, shi ce ma intereseaza pe mine e bine la tine sau e rau....data viitoare o sa-mi dea detalii despre viatza ei intima, sau cica "predeleshtete" pf...n-am cuvinte...sau "shtiu de ce am nevoie" pai daca shtii, intereseaza-te acolo unde ar trebui sa te interesezi...shi cand o sa apara topicul "pretzurile la diplome" o sa-ti dai anuntzul publicitar acolo ok?
da,fata draga,vad ca-ti merge cam rau!!!!!!!!!!!!!!!!prea de tot!!!!!!!!!!!!te-am mai rugat daca nu stii despre ce vorbesti,mai bine taci si nu stresa alti oameni,ia-o mai usurel,si totul o sa fie bine:)si norocul n-o sa-l ai ca sa afli ceva despre viata mea intima.
poate ai nevoie de un psihoterapeut?pot sa-ti recomandez unul foarte bun,chiar din Viena.esti o persoana foarte iritata,imi pare rau.oricum poate reusesti si-ti va merge mai bine,succes!
si ma interesez de ce am nevoie,unde socot de cuviinta,caci sintem tineri,majoritatea studenti,si dupa cum nu m-am ciocnit cu acesta problema de aceia si intreb(tu dupa cum vad stii,si bravo tie!)
ei bine!nici nu m-am gindit ca din cauza unui simplu interes,intrebari-unele persoane nu-si pastreaza cumpatul.dar e deasemenea un fenomen interesant si invatam cit traim.
ciao
 
Re: hi

Natalytza said:
moldovanka said:
Natalytza said:
nu prea imi pasa daca ai sau nu nevoie de comentariile mele, aici lumea asta face, comenteaza, shi daca nu ai nevoie de comentarii atunci pur shi simplu ingnora-le, ca eu asta o sa fac, o sa te ignor......draga...

shtiu foarte bine despre ce vorbesc, cand vorbesc, shi unde vorbesc, mi se pare ca tu nu prea shtii de ce ai nevoie...

nu te obosi sa-mi raspunzi, n-o sa citesc oricum...

succes shi tzie... draga
Da,mai bine opredelestete in privinta parerilor,sau...sau,ca dupa cum vad inca iti zboara dincolo-ncoace.de ce eu am nevoie stiu prea bine!
da tu mai gindeste-te...........

in privintza parerilor m-am "opredelit", shi daca vrei sa te convingi, mai citeshte mesajele mele de pe forum...mai gindeshte-te tu...cai vad ca stai prost la capitolul asta...
sincer nu intzeleg "logica" ta,
1.dece raspunzi la comentariile de care nu ai nevoie shi nu te intereseaza?
2. care cuvant din fraza "aici nu este biroul de informatzii gratuite...." nu-l intzelegi? ca o sa-ti explic
Acelasi lucru te intreb si pe tine,ai spus ca ma ignori????
si fraza"aici nu este biroul de informatzii gratuite...." poti sa ti-o scrii pe frunte.tatuaj dragut,nu??????
 
nu ma lua te rog cu cuvinte grele de genul..."fata draga", mah...sunt curioasa..shtii ce-i aia fenomen? poate pt tine ca apa ingheatza shi fierbe e fenomen...
nushtiu cine e iritata din noi, ca din cate vad nu sunt eu cea care raspunde la un comentariu de care nu are nevoie cu tocmai 2 mesaje, poate itzi trebe tzie psiholog....no..mai bine psihiatru, shi cam te repetzi nu? pot sa ghicesc ce o sa-mi raspunzi..stai prost cu imaginatzie...
cica "invatzam cat traim" wow... Aristotel vorbeshte
calmante se vand la farmacie in caz ca nu ai shtiut
shi zi mersi ca-ti raspund la mesaje, ca altfel ceea ce ai compus timp de cateva ore, adika "capodopera" ta ar fi ramas necitita, shi e pacat
 
hi

Natalytza said:
nu ma lua te rog cu cuvinte grele de genul..."fata draga", mah...sunt curioasa..shtii ce-i aia fenomen? poate pt tine ca apa ingheatza shi fierbe e fenomen...
nushtiu cine e iritata din noi, ca din cate vad nu sunt eu cea care raspunde la un comentariu de care nu are nevoie cu tocmai 2 mesaje, poate itzi trebe tzie psiholog....no..mai bine psihiatru, shi cam te repetzi nu? pot sa ghicesc ce o sa-mi raspunzi..stai prost cu imaginatzie...
cica "invatzam cat traim" wow... Aristotel vorbeshte
calmante se vand la farmacie in caz ca nu ai shtiut
shi zi mersi ca-ti raspund la mesaje, ca altfel ceea ce ai compus timp de cateva ore, adika "capodopera" ta ar fi ramas necitita, shi e pacat
Stii,chiar imi vine a ride,caci sint foarte calmata-si-mi vine a ride cit de mult te irita acest fapt.da ma rog,sint nervii tai,nu ai mei.demult nu mai atrag mare atentie la asa vorbe ca ale tale.daca vrei mai scrie.
linisteste-te, copile.sint lucruri mult mai serioase pentru care vei avea nevoie de nervi,si aici lumea discuta si nu se ciarta.
mai,ce fata rautacioasa!!!!!!!
 
hi

Natalytza said:
nu ma lua te rog cu cuvinte grele de genul..."fata draga", mah...sunt curioasa..shtii ce-i aia fenomen? poate pt tine ca apa ingheatza shi fierbe e fenomen...
nushtiu cine e iritata din noi, ca din cate vad nu sunt eu cea care raspunde la un comentariu de care nu are nevoie cu tocmai 2 mesaje, poate itzi trebe tzie psiholog....no..mai bine psihiatru, shi cam te repetzi nu? pot sa ghicesc ce o sa-mi raspunzi..stai prost cu imaginatzie...
cica "invatzam cat traim" wow... Aristotel vorbeshte
calmante se vand la farmacie in caz ca nu ai shtiut
shi zi mersi ca-ti raspund la mesaje, ca altfel ceea ce ai compus timp de cateva ore, adika "capodopera" ta ar fi ramas necitita, shi e pacat
si nu ti-i rusine pentru asa mesaje blegi sa ceri multumire?
poti sa nu le citesti,putin ce-mi pasa!!!
 
uite: ...nu-mi pasa ce ai scris, shi de data asta vb destul de serios, nu mai citesc/raspund la mesajele tale din 3 simple motive:

1. Nu ma cobor la nivelul tau
2. Nu am timp sa cites/raspund la tampeniile tale
3.e tarziu shi mi-e somn

pa.

P.S Mersi ca ai fost persoana pe care mi-am varsat nervii, o sa dorm mai linishtit
noapte buna

P.P.S, cand o sa-mi fie rushine de ceea ce am zis mai sus o sa te anuntz ok?
 
Back
Top