noua Dacie Sandero - 5000 de EUR

Preturi si date tehnice gasiti pe site-ul Dacia.ro

http://www.dacia.ro/#/modele-si-preturi/lista-de-preturi.jsp

Sandero de la 6890 la 9350 EUR.

Mai aşteptăm vreun an şi o să apară şi versiuni cu motorizare mai bună sau alte îmbunătăţiri.

Ieri am vazut cateva Sandero transportate de un trailer -
sunt foarte urâte bandourile laterale, adică vin undeva în partea de jos a uşilor...
 
Nu prea am inteles eu care e faza cu politica asta de marketing cu masina de 5000 de euroi si ce se asteptau ei sa castige.

Si cu loganul a fost la fel. Tot a fost laudat ani de zile ca va fi masina minune, fiabila si la 5000 de euro, apoi normal cand au scos-o versiunea cea mai cheala pleca de la 6500 in sus :)


Intri pe Google si dai cautare(search) pentru Tata Nano. Dupa aceea cauti Dacia 1300 si faci comparatia. Numai de bine

Lol pai aia nu-i masina , e aspirator. Locul ei e la electrocasnice, nu in comparatii cu masini.
 
Nu va luati Dacia! Am una pe cabinet medical si este foarte proasta! Alegeti masini germane pentru robustete sau o italianca pentru aspect.Germana am avut un Vento acum 12 ani a fost foarte bun.In prezent am O Alfa Romeo Brera care pot afirma ca este o adevarata opera de arta pe 4 roti.Numai bine!
 
AndreiJKL;222235 said:
Nu va luati Dacia! Am una pe cabinet medical si este foarte proasta! Alegeti masini germane pentru robustete sau o italianca pentru aspect.Germana am avut un Vento acum 12 ani a fost foarte bun.In prezent am O Alfa Romeo Brera care pot afirma ca este o adevarata opera de arta pe 4 roti.Numai bine!

De ce nu spui si cat costa o Brera fata de un Logan?
 
Interesant este cum s-au schimbat unele lucruri de la prima postare...
Astazi, August 17, 2011, un Sandero costa 7300Euro... si asta avand in vedere ca este "criza"...
 
Back
Top