O-Zone

esti destul de draguta ca esti de acord cu mine. am auzit de fapt ca au de gind ozone sa scoata un nou album. am fost recent pe la un concert de al lor si am avut ocazia sa ascult ceva piese ce vor fi pe el. remixuri la piese de mai de demult,ca "crede-ma" si nu mai tin minte care.inca remix la piesa lui Noroc "De ce plang chitarele". oare or fi in criza de idei baietii deja?
 
Am auzit si eu ceva piese noi.. de-ale lor..
am remarcat una singura... era medleak.. sau ceva de genul..
Nu ma prea pasioneaza acest gen, insa piesa era cat de cat buna...

Btw.. sunt baiat :)
 
jojo said:
Fratilor daca o-zone o sa ne reprezinte in EU sa zis cu noi :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: ei sunt un fel de NA-NA rusesc daca mai tineti minte asa tufta,o trupa de niste clowni rinjiti sii imbracati in special pentru fetite cu cosuri si probleme nocturne :D ,dar daca vor cinta live va fi cel mai tare show :D :D :D mai lipseste doar Mr Bean!!!!

da uj...
da'alternative ai? cine altcineva e mai bun? ah? 8)
 
ciofu, asta trebuie de demonstrat..... :)
asa ca incearca sa demonstrezi.....
cat despre o-zone........n-am nimic impotriva, imi place,,oriunde-ai fi"
 
ultimele cintece is bune.O iesit baetii oleak in lume si si-au dat seama ca treb de facut ceva si.....dafai-dafai :wink:
 
Eu eram in Germania in weekendu asta si am auzit la radio cantecul lor, cantat de "criminala" cea care le imita cantecu
 
asta urasc eu cel mai mult ,,criminalii", de ce oare nu incearca sa-si faca singuri cantece? baietii se depun efort pentru ca sa le iasa ceva iar cineva le fura munca...nu e corect. totusi nu sunt rai...fac si muzica buna
 
"Oriunde ai fi" - ruleeeeeeeeeeeeeeeeez!
DJ_3D.gif
 
i ia, i ia, i ia togo je mnenia :)
Da cand au cantat baietii la Teo "Oriunde ai fi" echipa a uitat sa puna titrele de la final de emisiune :lol:
 
Foxic, tu ai vazut cand ei au cantat cantecu, lumea ce se gruzea? De asta si ciuvacii au uitat sa puna titrele
Cantecu :ciupel:
 
Back
Top