O-Zone

Am vazut si ma simteam in al noualea cer ca deja aveam cantecul in comp de vreo 2-3 luni inainte :wink:
 
Fox said:
"Oriunde ai fi" - ruleeeeeeeeeeeeeeeeez!
DJ_3D.gif

cuvinte de aur ai glasuit.....
 
cantecul care lau copiat romanii, e pe primul loc la un post de radio in Germania.
Tre de rupt capu la ciuvaci :D
 
chiar as vrea sa ascult piesa respectiva...
nagleoj mare din partea italienilor, chiar nu e buna versiunea originala?
 
hehe, eu aici nu cad de acord, citecele is frumoase, intr-adevar, dar ultimul lor cintec : "de ce pling chitarele" ap este o mica problema : cintecul este copiat ! originalul apartinind lui Alexandru & Anatol Cazacu si plus la asta, dupa parerea mea, originalul este mai placut de ascultat..
 
Am auzir shi eu in sfirsit piesa in italiana, e aceeashi piesa, doar au fost adaugate ritmuri de club...shi gata, la europeni le-o placut versiunea asta :-?
 
unkind, aici si eu sunt de acord.....
l-au copiat, treaba lor....la multi le place...dar originalul intr-adevar e mult mai bun, in rest cantecele lor sunt bune :)
 
Da eu nu-s de acord cu Unkind. Nu exista nici o problema. Ei n-au copiat de capul lor cantecul, ci cu permisiunea autorilor. Esti raznitsa :wink:

Versiunea originala mereu e mai buna :)
 
" Fete ca lalele
Cu ochi mari ca stelele
Vin incet ca ielele

Si se opresc tacut ... "

Au scos asta pentru pasarele . :D Blah ! :crazy:
 
dnd said:
Am auzir shi eu in sfirsit piesa in italiana, e aceeashi piesa, doar au fost adaugate ritmuri de club...shi gata, la europeni le-o placut versiunea asta :-?

Dan Balan insusi a zis ca a luat o multzime de parale pe cyntecul in varianta padrugii cu remixajul .
Poate de asta era nevoie ca sa intre pe piatza occidentala , de o tipa care sa le interpreteze melodia . Lumea e cam saturata de boys-band-uri .
De-amu nu au decat sa profite de succesul care l-o adus ea piesei si sa le impuna si pe celalte .
Mi se pare ai.urea deja sa se tat jeluie pe la televiziuni , ca valeu Doamne , ce ni-o facut hotzomana care ne plateste procent la fiecare interpretare . :wink:
 
L-ai mai auzit jeluindu-se pe undeva dupa incheierea cu italienii a contractului de 100 mii EUR?
 
Aaaaaa , n-am auzit de contractu de o suta de mii . :crazy:

Da poate pentru obtzinerea lui o shi fost tactica de jeluire, si de amenintzari cu procese . :wink: ..... Bravo lor , dara ! :D
 
Back
Top