O-Zone

fseee iata acum deja sunt impacat sunt mai multi nemti pentru O-Zone, gasesc ca O-Zone au o interpretare mai buna originala, si i-i acuza pe minciunosii nerusinati de pseudo Haiduci .. care sunt in discutii de scandal deja de mult timp ..

pot sa drom linistit deja :wink: :)
 
la observatia facuta de fetelor cele politicoase de mai doamne fereste .........
:wink:
mesajul a fost crutat de dublari a autorilor din topicul asta :wink: :) :)
 
..... si despre "Haiducii" a mai fost comentat , cum "hotzia" lor pentru care yi plateau drepturi de autor lui Balan { apropo o padruga si un acompaniator din umbra care nu stie romaneste dar rosteste totusi cuvintele , se pare ca e tot grupul } a insemnat nu numai o multzime de parale pentru acesta dar si norokul si lansarea internatzionala efectiva a O-zone-ilor ...... si despre cat e reclama si cat e adevar in genul ista de scandaluri intre trupe s-a mai comentat ...... si ....... in general cam despre tot ce s-a repetat aici pe ultimele pagini processor-eshte :zzz: si intarit cu citate germane ....
 
Haiducii mi se par penibili... :crazy: ...cred ca totusi trebuia sa faca ceva mai autentic...asa cum arata si canta acum...imi provoaca doar accese de ras :lol:
 
Da tu unde i-ai vazut { e doar o tipa care si arata binisor } , prinzi vreun post de muzica italian sau yi confunzi cu alta formatzie ? :D
 
Eh , amu nu face botic , intr-adevar confuzia e explicabila de asemanarea de nume dar astia sunt o romanca din Italia si un croat , sloven sau asa ceva care au rupt top-urile pe acolo cu maiahiuuu o-zonistic . :crazy:
 
Haiducii cu piesa lui O-Zone, din cate am depistat eu din videoclip, e formata din o fata si un barbat, nu mi-a placut nici cum canta, nici cum arata, dar clipul e tare deshovyi si levyi
 
tak shi eu deja am intirziat adica cu comentariile mele voi deja totul ati stiut si discutat numai eu nu am atras atentie la toate lincurile si comentariile voastre si v-am dublat ?!!!!! :crazy:
 
Arina said:
nu era nevoie sa te "lauzi", se observa si fara asta, dar fiind super tacticoasa si politicoasa....

no coments :) :wink: .. numai ca sa fii tu fericita astazi .. am si scurtat mesajul cu dublari :crazy: :wink:
 
CODRIN said:
..... .... dar si norokul si lansarea internatzionala efectiva a O-zone-ilor ...... si despre cat e reclama si cat e adevar in genul ista de scandaluri intre trupe s-a mai comentat ...... si ....... in general cam despre tot ce s-a repetat aici pe ultimele pagini processor-eshte :zzz: si intarit cu citate germane ....
hmm
well nu sunt mare fun o O-Zone precum si a altor clienti .. tipa Zob si Zdub .. ma bucur doar ca le reuseste si peste hotarele MD .. ori anume ca peste hotare si le reuseste .. ca in MD nu ar fi avut succes ..
nu stiu de ce-mi pare ca toti care au succes incep de la succesul peste hotare si nu incepind cu popularitate in MD .. ce credeti voi ..
si e cazul oare la toate reusitele care le au MD-venii ?!


iata ascult citeodata Sadovnic , Neli Cionabnu aste cinta si poti sa-i asculti :wink:
 
da asta e complexul 'moldovenilor', draga..
daca ceva nu este 'prinit' dupa granite, ne dezicem si noi de chestia respectiva.. Vinul nostru e bun doar daca e aclamat si de francezi, fetele sunt frumoase (sik!) doar daca se insoara strainii cu ele; muzica ne e buna doar daca se incumeta si vestu' s-o 'cumpere'... Ne e frica sa spunem sus si tare ca ne place una sau alta de frica sa nu fim condamnati ca suntem ceea ce suntem...
 
Back
Top