Oare toti baietii asteapta ca fetele sa faca primul pas?

Nephertity

New Member
Am impresia ca atunci cind intilnesti un baiat necunoscut si simpatic el asteapta mereu ca fata sa faca primul pas.Am facut si un mini_studiu pe tema asta si majoritatea mi-au spus ca-i adevarat,oare sa fie asa?
Cum vi se pare?
Baieti contestati sau acceptati?
 
E posibil. Multi baieti se tem de refuz. Altii nu. Personal accept ambele variante dar de obicei il fac eu pentru ca ma plictisesc asteptand.
 
Nephertity said:
Am impresia ca atunci cind intilnesti un baiat necunoscut si simpatic el asteapta mereu ca fata sa faca primul pas.Am facut si un mini_studiu pe tema asta si majoritatea mi-au spus ca-i adevarat,oare sa fie asa?
Cum vi se pare?
Baieti contestati sau acceptati?

aha :vino:
 
to piggye: iaca asta inteleg si eu...mai des asa baietzi....(da piggye sa nu ti se urce lauda asta....ca ii rau....)
 
Eu as spune mai rar linar... altfel ai ramane fara ciocolata. Ti-am mai spus ca sunt anti-modelul barbatului perfect dar tu nu ma crezi.
 
piggye...da de ce ma rog fara ciocolata?priceom tut ciokolata???? da stiu draga ca esti anti-model...mare jele...
 
linar said:
piggye...da de ce ma rog fara ciocolata?priceom tut ciokolata???? da stiu draga ca esti anti-model...mare jele...

Imagineaza-ti ca esti la o masa cu o inghetata de ciocolata. Te-as vedea si m-as baga in seama. As lua o lingura si as manca din inghetata ta. Nu ca imi place inghetata dar e atat de distractiv... oricine tre' sa treaca prin asta:)
 
adica tu din doua directii acum bati(stii la ce ma refer)...vrei sa-mi ies acum din minti?....gata...mi-am iesit din minti
 
de ce baiatul trebuie sa faca primul pas..poate ca baiatul nu o baga in seama pe fata..si atunci e normal..si apoi, in ziua de azi, cand si femenismul e un curent recunoscut, :)...
totul depinde de situatie.... :)
 
Back
Top