Oare toti baietii asteapta ca fetele sa faca primul pas?

Chingachguk said:
Poate inca mai conteaza si parerea ca "o femee intotdeauna poate excita un barbat, iar un barbat o femee - e discutabil" :) Adica apar prea multi factori.


Mor de ris ,asta e nou :D))))))
 
nu cred ca m-as simti flatat daca as asteapta ca fata care-mi place sa faca primul pas... odata ce imi place, imi rup mintile cum sa "intru in contact" cu ea :D
 
am observat ca unii dintre patsani se simt ciudat daca fata face primul pas iar ei argumenteaza acest lucru prin faptul ca respectiva fata nu le inspira incredere...oare asa este?
 
pentru ca cam ar suna exact ca si cum un baiat iar zice direct unei fete sa faca o partida de sex [shy asta s'ar uita cu ochi incrucisati la aceasta situatie ]... cel putin aceste relatii nu's de durata ... [my opinion]
 
nu stiu nu stiu... eu intotdeauna am facut primul pas.... asa e mai interesant si atunci cand obtii ceea la ce ravneai te simti de parca ai fi in varful everestului.

Dar din alt punct de vedere, asa cum fete tot is mai multe si mai multe pe Pamant, cred ca peste ceva timp se va ajunge ca femeile vor trebui sa se lupte pentru barbati :P

who knows
 
Manix said:
.
Dar din alt punct de vedere, asa cum fete tot is mai multe si mai multe pe Pamant, cred ca peste ceva timp se va ajunge ca femeile vor trebui sa se lupte pentru barbati :P
Acest fenomen a si inceput deja...intrebatii pe prietenii care au fost la munca sau in vizita in Rusia: pentru a avea o domnisoara pentru o seara e deajuns sa intri intr-o disco si sa cumperi o bere,restul lasati pe seama lor:)
Cum credeti,la noi va ajunge acest fenomen?
 
vik-ing said:
Acest fenomen a si inceput deja...intrebatii pe prietenii care au fost la munca sau in vizita in Rusia: pentru a avea o domnisoara pentru o seara e deajuns sa intri intr-o disco si sa cumperi o bere,restul lasati pe seama lor:)
Cum credeti,la noi va ajunge acest fenomen?

Asta e doar farmecul incontestabil al zidarilor ,acestora nu le rezista nici o fata , fenomenul nu se aplica deci baietsilor de rind :D
 
Fr3Zy said:
Asta e doar farmecul incontestabil al zidarilor ,acestora nu le rezista nici o fata , fenomenul nu se aplica deci baietsilor de rind :D

Frezy ai spus-o bine aici lool
 
este ceva mistic si atat de placut primul pas facut de "males" atat pentru femei cat si pentru primii... :D in fond,nu cred ca totusi conteaza cine anume face primul pas, conteaza consecintele ;)
 
dar cine oare face primul pas?
fata care zambeste la masa cealalta sau baiat care se duce la ea si incearca sa intre in vorba?
 
ea doar ii da motive, restul ramine pe "curajul" lui ...
wink.gif
 
Back
Top