Oare toti baietii asteapta ca fetele sa faca primul pas?

Ca sa poti sa yi arunci in fatza cand va certatzi si iti spune ce mare favor ti-a facut ca a stat cu tine : " Fa, eu nish nu m-am dat la tine pana nu m-ai aninat tu. Ian aminteste-ti mai bine care dintre noi a facut favor celuilalt. " :D
 
Codrin said:
Ca sa poti sa yi arunci in fatza cand va certatzi si iti spune ce mare favor ti-a facut ca a stat cu tine : " Fa, eu nish nu m-am dat la tine pana nu m-ai aninat tu. Ian aminteste-ti care dintre noi a facut favor celuilalt. " :D

da ce-s cu moldovenismele astea?:he:
 
Codrin said:
Ca sa poti sa yi arunci in fatza cand va certatzi si iti spune ce mare favor ti-a facut ca a stat cu tine : " Fa, eu nish nu m-am dat la tine pana nu m-ai aninat tu. Ian aminteste-ti mai bine care dintre noi a facut favor celuilalt. " :D
Codrin..deci asa te speli tu pe maini da?:he:
 
Codrin said:
" Fa, eu nish nu m-am dat la tine pana nu m-ai aninat tu. Ian aminteste-ti mai bine care dintre noi a facut favor celuilalt. " :D
nu ti-l baga mereu pe ''fa '' dar tot asa :'' tu prima ai inseput'' :he:
shi sh nu-i drept aisi :he: ??
 
stau in chisinau,da' la cati arabi am vazut,am luat de la ei obiceiul:D

linar,nu ma grabesc nicaieri,crezi ca nu-mi va reusi nik?:p
 
Sunt si persoane care se intimideaza , dar e si normal ca in unele :unele: cazuri fetele sa faca primul caz ... dar asa nu cred ca e ceva normal sa stea baiatul si sa astepte sai pice ceva de undeva :D.Sa fim mai seriosi ... de ce suntem barbati ca sa facem primul pas ,sa ajutam pe cei mai slabi !
 
Conteaza cel mai putin cine face primul pas, itzi place, te-ai dus si i-ai spus, daca e ceva reciproc atunci e bine, daca nu, cel putin vezi ca nu mai trebuie sa-tzi pierzi timpul gindindu-te ca poate ei sau lui ii place de tine. Si nu are nici o legatura cu barbatia sau feminitatea.
 
dictionar said:
Conteaza cel mai putin cine face primul pas, itzi place, te-ai dus si i-ai spus, daca e ceva reciproc atunci e bine, daca nu, cel putin vezi ca nu mai trebuie sa-tzi pierzi timpul gindindu-te ca poate ei sau lui ii place de tine. Si nu are nici o legatura cu barbatia sau feminitatea.
dictionar, esti buna sa fii testata de "detectorul de minciuni", in sens ca sa te vad cum transpiri sau inspiri/expiri cind iti atinge astfel de sentimente.
smile.gif
. si apropo:
dictionar said:
cel putin vezi ca nu mai trebuie sa-tzi pierzi timpul gindindu-te ca poate ei sau lui ii place de tine.
uneori oamenii nu zic adevarul deodata
rolleyes.gif
si trebnuie sa mai incerci. Alteori kiar mai tare te indragosteti cind iti zice un raspuns nefavorabil! Si lupti. daca vrei. si daca poti.
 
Back
Top