Oare toti baietii asteapta ca fetele sa faca primul pas?

dictionar said:
Nu e jenant deloc, daca cel caruia ii spui ceea ce simti ii om normal la cap si te intelege, (asta tat din experienta proprie), ca daca-i timpit , va merge si se va lauda la toata lumea. (aici e presupunere :))
fantastica, citi oameni cunosti de acest GEN? hmm, si chiar de-or fi ii numeri pe degete.
 
Wednesday said:
de ce e nesigur? :) de ce probleme pe viitor? :)
Pai acest stil direct e ca o abordare prea "agresiv" intentionata , cred eu.
Fii sigura ca a mai facuto de zice asa liber. si cam cu ce pareri sau cu ce urmari au fost "cele de pe urma"? Nu stiu, e o presupunere. Dar plauzibila.
 
Voyage said:
fantastica, citi oameni cunosti de acest GEN? hmm, si chiar de-or fi ii numeri pe degete.
Vezi ca asa sint eu , ma leg de oamenii care pot fi numarati pe degete :p. In plus mie tare greu imi place cineva :D .
 
dictionar said:
Vezi ca asa sint eu , ma leg de oamenii care pot fi numarati pe degete :p. In plus mie tare greu imi place cineva :D .
lol !!! :) In orice caz si astia trebu la un moment dat sa-si caute/gaseasca perechea, ~potrivita :) Sh' or sa cada si ei in situatie.
 
Voyage said:
Pai acest stil direct e ca o abordare prea "agresiv" intentionata , cred eu.
Fii sigura ca a mai facuto de zice asa liber. si cam cu ce pareri sau cu ce urmari au fost "cele de pe urma"? Nu stiu, e o presupunere. Dar plauzibila.

de ce agresiv? :))) voyage, vorbim de baiat care chiar are sentimente si face primul pas :) parca asta era tema... si eu cred ca fetele stiu diferenta :) se vede ushooooor.... si de ce trebuie sa zica asa liber? poate si sa roseasca sau sa se bilbiie :) nu are importantza :)
 
# 1. Primul pas? Poate. ai dreptate :) Dar! sentimente(oare?!) curate la sigur ca nu are, in orice caz la multe fete le place, ce sa mai ... ? :)
#2. roseasca si bilbie? Obsedatu' ista niciodata nu va fi in asa stare. Are experienta. Cred.
#3. Your choise ;)

ps.gif
Amush ma vliughesc :)
 
Voyage said:
# 1. Primul pas? Poate. ai dreptate :) Dar! sentimente(oare?!) curate la sigur ca nu are, in orice caz la multe fete le place, ce sa mai ... ? :)
#2. roseasca si bilbie? Obsedatu' ista niciodata nu va fi in asa stare. Are experienta. Cred.
#3. Your choise ;)

eu prin sentimente am avut in vedere ca e atras de tine si vrea sa te cunoasca/vrea sa te cunasca mai bine :D hahaha
de ce obsedatul??? baietzii care fac primul pas si carora in realitate le place de fata respectiva pot sa roseasca si sa se bilbiie samd :) clar ca nu e regula... dar se intimpla :) si de ce crezi ca obligatoriu are experientza? :) ca sa faci primul pas (inviti o fata sa iasa cu tine/zici ca iti place etc) nu e nevoie de nici o experientza :) uneori nu ai timp nici sa practici cuvintele inainte sa incepi conversatia... (asta de exemplu in metro :) urca o fata in tren, simti ca ceva connection etc --> trebuie sa spui ceva repede :)))) )
 
leasa lealealea ca am citit deja!!! :) da de unde ai luat? :) Asta deam e ceva virtual shi are foarte putine tangente cu aceea de a zice asta in real , maybe.
 
#1. ce e cu mine? xz, nush' , da cind ma gindesc sa le zic asa la "toate" care imi plac ap' parca simt ca amush "asta" imi trage o palma de o sa ma bage in pamint. doar nu's cu intentie rea :)
#2. asta un baiat din clasa. Ha! Fac o concluzie dea mea prosteasca: inveti bine :) De ce zic? pentru ca eu ma indragostem de toate colegele care invatau bine :), si cred ca nu numa' mie mi se intimpla!
 
1.daca iti plac mai multe odata, mai intii alege :) apoi zi ceva :) si nu-ti va mai trage nimeni o palma if you really mean it :)
2.iarashi vad mai multe fete la plural... tak :) voyage, decide-te :)
 
semidia said:
Daca noi am fost create din costa barbatului,atunci acestia sa aive bunul simt sa-si declare proprietatea:)
straniu, da poate proprietatile :)
si daca el n'are curaj "datii voi ce'i al Cezarului" ;) [este la persoana a treia, dar merge si la I :) ]
 
Mai face agitatsie si asta , parca nu ar fi clar ca toate fetele mai dezbracate care le-a vazut ultimul timp au urechi lungi si sunt din Line Age :D
 
sati dau "screen" cu una dezbracata :)
P.S. abijaesh :), de parca ai fi un macho exemplar
 
din .root_ /lineage2c4/system/screenshot001.jpg :), gluma . adica este si acolo, dezbracata :)
da real inca nam chelit sa ti le dau.
 
Back
Top