Online dates

AlbiNutza said:
vah... se pare ca Fat-Frumos din Lacrima a aparut pe forum..... aplauze furtunoase!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ei...lasa ca nu mai sunt eu chiar asa de frumos ca Fat Frumumosul cela de pe calul cela alb, insa trebuie sa recunosc ca nu sunt departe de frumusetzea cea orbitoare!
 
iaca la mine tot s-a intimplat de 2 ori...o data ceva aproximativ ca la cool!!! chiar foarte mult seamana...straniu...amush ma trezesc si aflu ca el a fost acela... :wink:
a doua oara.... :crazy:
 
Cerepaha...hai spune cum a fost la a doua oara......caci la aceea care seama ca la mine, nu ma intereseaza...stiu povestea pe de rost :D :hehei:
 
ei da' de unde oare??? foarte interesant :hehei:
despre a doua nu pot sa-ti spun nimic...se povesteste doar atunci cind e in trecut...ma intelegi??? dar povestea mea ar avea acum introducere, cuprins..dar nu si incheiere..intelegi???
 
cerepaha said:
ei da' de unde oare??? foarte interesant :hehei:
despre a doua nu pot sa-ti spun nimic...se povesteste doar atunci cind e in trecut...ma intelegi??? dar povestea mea ar avea acum introducere, cuprins..dar nu si incheiere..intelegi???
Am inteles ;)
Succese ;) Hehehe.....nu vreau sa insist :)
 
A doua oara? Eu mi-am zis ca mai bine este sa nu ma bag in relatii blind-date....mai bine cunosc persoana data(prietena) de cateva luni sau ani! :)
 
Aha...acuma stiu despre ce vorbesti....despre o fata din Austria....mi se pare ca am spus eu o data chestia aceasta....
Nu am ce sa spun...decat ca suntem buni prieteni....si ea este din Moldova, insa traieste in Austria
 
coolgreetings said:
daca totusi sa revenim la tema.....la mine deja de vreo doua ori a fost asa....insa nu am ajuns pana la insuratura :hehei:...cei drept cu o fata am ajuns pana la insurare pe un sait on-line :)

uite despre aceste 'doua ori" vorbeam!!! ok, prima data am inteles despre cina era vorba, dar a doua??
 
cerepaha said:
coolgreetings said:
daca totusi sa revenim la tema.....la mine deja de vreo doua ori a fost asa....insa nu am ajuns pana la insuratura :hehei:...cei drept cu o fata am ajuns pana la insurare pe un sait on-line :)

uite despre aceste 'doua ori" vorbeam!!! ok, prima data am inteles despre cina era vorba, dar a doua??
Prima data nici nu avea-i cum sa nu intelegi :hehei:
A doua oara deja parca am scris undeva ca este din Austria
 
Back
Top