Orgasmele,tehnica avansata,sex oral,anal

romantic;172049 said:
Uneori imi spun ca singurul mod de a primi placeri e sa
ma sprijin pe masina de spalat in ciclul de stoarcere.
Asta e amuzanta. Mi-a amintit de o petrecere intr-un club si de adunatura de fete (printre care si eu) stand cu fundul pe o boxa din care duduia basul :D vibromasaj veritabil :D

romantic;172049 said:
muschii vaginului care nu incetau sa se contracteze, corpul meu
miscat de spasme, o explozie in josul burtii... ceva de genul unui bing-bang in clipa crearii lumii cu mii de protoni, neutroni si electroni, o aurora boreala cu bombardamentul sau de molecule, o deflagratie, o explozie a cosmosului in mii de stele zburatoare o formidabila degajare de energie.
Cand Big-Bang-ul este "bing-bang" suna a ping-pong sau a gang-bang.. :D In tentativa de a atinge culmile metaforei romantic face cele mai amuzante confuzii :D :D :D
 
PiggyEFromHell;214216 said:
Logic ca se inhiba cand vine un personaj si ii zice la o fata ca e curva daca face sex anal.

Esti sigur ca cineva din tot forumul a intrebat sau ar fi fost in dubii... de ne uimesti cu logica ta inutila?
Si, ia zi, cum iti inchipui tu toata treaba...? Deci se apropie unu de o fata si-i tranteste, asa pe sleau:"Adic, vezi tu, daca faci asta ... esti asta ...". Bravo piggy.

PiggyEFromHell;214216 said:
De ce 26 de milioane? Nu eram 6 miliarde pe planeta?
Dar cate miliarde de vorbitori de limba romana cunosti tu nu's cumva vreo 26 de milioane?
Deci cum am zis, nu prea intelegi ce citesti.

Si ca sa nu itrebi "de ce 26 si nu 22?" apoi 22 + 4; Dar, asta asa, pe viitor.

PiggyEFromHell;214216 said:
Explic, pentru cei cu probleme de intelegere... enuntul "monogam in serie" reprezinta o formulare a unei istorii amoroase in care persoana implicata a fost fidela dar a avut mai multe relatii.
Mai citeste o data explicatia. Desi, lasa...

PiggyEFromHell;214216 said:
Te-am injurat eu cumva? Nu-ti permiti prea multe?
Tu in ce limba vorbesti de ti se pare "bai frate" injuratura?
 
"bai frate" - injuratura
ai nevoie de subtilitate ca sa intelegi asta.
Pentru Piggie ar fi o injuratura sa-i spuna cineva ca este fratele tau :D

Cu exceptia situatiei in care va provoaca placeri nemaivazute, eu va sfatuiesc sa renuntati la pumni in moaca aplicate reciproc.

Insa daca va provoaca placere, ati putea sa ne fericiti cu niste descrieri plastice ale fericirii voastre conjugale. Aveti un model in postarile lui "romantic" :D :D :D
 
lizofoafa;214222 said:
"bai frate" - injuratura
ai nevoie de subtilitate ca sa intelegi asta.
Pentru Piggie ar fi o injuratura sa-i spuna cineva ca este fratele tau :D

Piggy, nici gand sa fi folosit sensul direct... Nu te autojigni prin propriile-ti iluzii ;).
 
hackus;214220 said:
Esti sigur ca cineva din tot forumul a intrebat sau ar fi fost in dubii... de ne uimesti cu logica ta inutila?
Ar trebui sa apreciezi ajutorul meu... cum altfel ai intelege?:D
hackus;214220 said:
Si, ia zi, cum iti inchipui tu toata treaba...? Deci se apropie unu de o fata si-i tranteste, asa pe sleau:"Adic, vezi tu, daca faci asta ... esti asta ...". Bravo piggy.
Stiind ca esti tu, totul e posibil... dar descrierea asta e in imaginatia ta, nu in a mea.

hackus;214220 said:
Dar cate miliarde de vorbitori de limba romana cunosti tu nu's cumva vreo 26 de milioane?
Deci cum am zis, nu prea intelegi ce citesti.
Of of, mey mey... vezi ca nu sunt singurul si nu din 26 din milioane. De fapt termenul "monogamie in serie" nici macar nu-mi apartine, eu il folosesc sub licenta GPL:) tradus din engleza...
oops... asa iesim din 26 de milioane, nu crezi?

hackus;214220 said:
Si ca sa nu itrebi "de ce 26 si nu 22?" apoi 22 + 4; Dar, asta asa, pe viitor.
Eu am fost mai putin norocos. In clasele primare am facut adunarea maxim pana la 10...:D

hackus;214220 said:
Mai citeste o data explicatia. Desi, lasa...
Las... tre' sa o recitesti tu.

lizofoafa;214222 said:
Pentru Piggie ar fi o injuratura sa-i spuna cineva ca este fratele tau :D
Nu-i mai explica... probabil 50% la suta din ceea ce i-am "zis" a trecut pe langa "urechile" lui. E mult prea complicat:)

hackus;214223 said:
Piggy, nici gand sa fi folosit sensul direct... Nu te autojigni prin propriile-ti iluzii ;).
Suna atat de... sofisticat! Da tu ai talent sa scrii ineptii care par inteligente, zau.
 
romantic;172049 said:
Uneori imi spun ca singurul mod de a primi placeri e sa
ma sprijin pe masina de spalat in ciclul de stoarcere..
Romantic, pe principiul asta vindeti si masini de spalat la sex-shop-ul vostru? Mai propun capete de dush si biciclete cu scaunul detasabil.
Hai, mai povesteste. E super tema ta. :)
 
atitea certuri, discutii in contradictoriu....:)))mi-e si frica sa spun ceva..:)))whatever, asa si nu am inteles, a facut cineva dintre voi sex anal? eu nu am facut...e chiar asa fain cum se spune, mai placut ca sexul oral?
 
la sex shop romantic vindem vibratoare 20 cm

la sex shop romantic vindem vibratoare 20 cm love clone foarte fin, culoare neagra, cu vene si scrot,cu telecomanda, are 3 viteze, la care baza se poate prinde pe suprafete plane direct la Vibrator 19 cm love clone
 
Back
Top