Photoshop la moldoveni

dune

Active Member
mai mult din curiozitate: sint ciuvashi interesati sau cu ceva experienta in photoshop, si daca da aveti vreun site realizat ceva, sau poate mai multe?
 
ciupoasa galerie, din cite imi dau seama stai pe 3dmax si bryce? oricum lucru bun, eu sincer vorbind de designeri moldoveni nu pre am auzit, tati au asta numai la nivel de *hobby* sau majoritatea, ma rog -- la mine acelasi pont desi cind am timp mai fac si eu cite ceva.
 
...$i mie-mi place sa ma joc din cind in cind in Photoshop..dar nu pot sa spun ca sunt un profesional in asta..unica ce fac e bataia de joc asupra fotografiei unuia sau altuia..sau crearea unui background, colti$or $.a.m.d p/u un site...
dune: poate ca nu ai auzit [[ drept sa-ti spun nici eu nu prea am auzit ]]de designeri moldoveni... dar daca m-ai intreba ce profesie mi-a$i dori, ti-a$ spune cu certitudine :::> web-programist sau web-designer...
 
v-ash arata shi eu sheva facut de mine in photoshop :smile:
da nu cred va fi tare interesant sa priveshti diferite contracte, facturi, carnete de student, etc. :grin: :lol:
 
da vrau sa va intreb, shine lucreza in photoshop, shi in genere face design, cum va opriti ?
ca eu daca incep a face ceva, nu pot sesiza momentu cynd sa zic: atyt, nu mai tre' de schimbat nimic, pot sa modific si sa modific pina ma timpesc...
 
eu in general cind ma apuc de ceva am o idee de cum vreau sa arate rezultatul final si pe urma de acum ma uit ce se primeste; de obicei ma opresc cind rezultatul final imi place :smile:
 
cam asta e, ca am observat la mine problema asta mai mult cynd ma apuc asha sa fac ceva, poate ce mi-a trece prin cap ...
 
Da tu inainte de modificare COLDUN fa Save As
shi salveazatsi fiecare modificare :wink:
Dupa ce nu mai ai idei la modificari analizeaza fiecare imagine in parte :wink:
fiecare din ele e ceva cum spune rusu nepovtorimo :smile: .
 
he-he-hei dap eu imi umplu vintu in jiumate de zi asha :smile: shi mai este o chestie, incep a ma incurca in versiuni ...
si inca cynd mai vad ca aici la etapa 3 trebuia de facut ca dincolo, unde la etapa 1 n-am facut asta, asha de frumos ce-am facut aishi la etapa 2,... :smile: nu shtiu daca ai inteles ce-am vrut sa spun, dar incearca :wink:
 
mi-am amintit cum faceam odata un placat, mititel p/u o intilnire nu shtiu cu ce mare shishca care venise in md, shi trebuia sa fac ceva unde scrie universitatea de medicina sau nu mai shtiu ce in franceza, shi sa fie totul frumos, pe un desen, cu spetzefecte,... shi fac eu chestaia asta, nu shtiu cum am ubtinut un efect, foarte, foarte frumos, care dadea impresia ca totul este parca o parte a unei celule, shi intelegeti, taman despre medicina ... tare ni-o placut, shi cynd colo observ ca n-am scris corect cuvintele, am omis o litera,...
da efectul il obtzinusem cam intimplator :smile: ei, karoce o shiuda ... oina la urma am facut eu tot din nou, nu era chiar asha frumos ca prima data, asha semana oleaca, da ne to ...
iaca voua shi poveste cu chestii nepovtorimie (daca n-am facut un action record, atuncea repetam eu tot :grin:)
 
Back
Top