Poti iubi 2 barbati odata?

Eu as zice ca sunt comparabile sufletele (sau inimile) femeii si barbatului in astfel de cazuri. Insa, de obicei, femeile nu se prea "imprashtie" in sentimente :roll:
 
I-an sa va spuna "tsaca" ce crede ea despre toata chestia asta...
Aveam eu o "privycika" sa ma indragostesc lulea si-mi placea starea asta la nebunie, aparea un tsel in viata :D Trecea o vreme si ... trecea si iubirea, iar eu ... nu puteam sta prea mult cu inima "desharta", cautam un altul, pe care sa-l "plasez" acolo.
Dar ... uneori imi parea, ca daruind cate o bucatica de inima in stanga si-n dreapta nu-mi ramanea nimic mie :( :roll: Acum sunt mai zgarcita 8)
 
Pai nu poti sari din una in alta. In prezent as fi si eu fidela, dar trecutul ma trage la fund :lol:
 
melania, conciai mecitati, cum vezi tu practic chestia asta. te intelegi cu unu pentru dimineata, cu altul dupa masa. si unu si altu o sa te intrebe - da de unde vii asa obosita? sau invers cu asa o dispozitie? pune planca! si incearca sa vezi lumea printr-unul singur. asta cam limiteaza dar vad ca esti o fire creatoare, ai sa te descurci. nu fiecarui barbat ii place sa fie al doilea, intelegi?
 
Mai am de spus ceva. Nu cred ca pe ambii ii poti iubi la fel. Poate pe unul il iubesti, iar celalalt doar iti place, sau amandoi doar iti plac... :confuz:

Finalul mesajului lui Zorzo are sens si vorbind despre femei :wink:
 
cred ca atunci cind simti ceva pentru mai multi deodata, deja nu mai e dragoste... dragoste e atunci cind nu te poti vedea cu nimeni alaturi in afara de EL... :-?
 
Fox , fidelitatea nu are nici o componeneta retroactiva , cu un tip normal nu ar trebui sa itzi faci griji in priviintza trecutului . :ciupos:

Poate doar daca simtzi vechile experientze ca pe baza solidificata a unui stil de viatza de care nu te mai potzi dezvatza . :roll: Banuiesc insa , ca nu e cazul ............


PS : Amelie , sa shtii ca itzi meritzi din plin numele :wink: , .........ash vrea sa spun ca sint total de-acord cu tine , dar ........... de multe ori in viatza lucrurile se complica intr-un mod incredibil ..........
 
CODRIN said:
Fox , fidelitatea nu are nici o componeneta retroactiva , cu un tip normal nu ar trebui sa itzi faci griji in priviintza trecutului . :ciupos:

Pai sigur ca nu. Dar "calcand pe bec" candva demult, din prostie cred, nu ma pot, nici la mintea de azi :lol: , inscrie in grupa II (despre asta spuneam) :(

CODRIN said:
Poate doar daca simtzi vechile experientze ca pe baza solidificata a unui stil de viatza de care nu te mai potzi dezvatza . :roll: Banuiesc insa , ca nu e cazul ............

Banuesti foarte corect :wink:

CODRIN said:
PS : Amelie , sa shtii ca itzi meritzi din plin numele :wink: , .........ash vrea sa spun ca sint total de-acord cu tine , dar ........... de multe ori in viatza lucrurile se complica intr-un mod incredibil ..........

Sunt total de acord cu amandoi......
 
mel

eu vorbeam despre aspectul practic al iubirii, deoarece el are intindere in timp. in plus omul care iubeste el vrea aici si acum... si daca se intampla ca ambii sa vrea in doua locuri diferite si acum, o sa trebuiasca sa faci gruppen sau cum?

nimic personal, doar ca sa mentin discutia
 
un prof homo de la UASM si-a gasit "drugul vietii" la ziua sa de nastere, cind un student a venit la dinsul si i-a spus ca vrea sa-i fie "drug" :roll:
 
apropo de homo - am auzit ca si urechean e de tip, poate sunt zvonuri. si inca. prin icq am discutat cu un homo, care doreste sa afle mai multe despre viata lui va dau adresa - baiat de 19 ani, care masturbeaza cand priveste filme cu eroi (barbati) albi, 'cu pieptul dezgolit', etc, lucruri pe care in mod normal le apreciaza femeile. dar tipu are probleme, rupe bashnea...
 
Back
Top