Poti iubi 2 barbati odata?

vio said:
Joker, noi vrem barbati muuulti si toti buni, de spalat vesela, dereticat, pregatit masa, de umblat pe la piata dupa produse elementare etc, sa fie cuminti si sa vorbeasca atunci cind le ceri. Si doar unul pentru a te simti cu adevarat femeie, dar care sa poata si sa faca toate cele enumerate mai sus cind e nevoie.
Avem nevoie de multi pentru a le reusi pe toate, iar noi sa fim sanatoase, frumoase, neobosite si disponibile pentru cel drag!!!!

Da o pyla-n cyr ca sa nu cada kilotii nuuuuuuuuuuuuuu ???????

:lick: :tucel:
 
Joker, nu te ride, ca nu e de ris ...... e de plins ca sexul frumos cauta barbati din aea care eu fost mentionati mai sus .....


P.S. sorry pentu cuvintele urite care au fost postate de mine mai sus ....
 
iulik, acum fetele nu poarta chiloti care pot sa cada, de obicei ei deja-s acolo, inaintea p...lei. Si asa ca aia trebuie de facut altceva, poate esti mic si nu stii. Da asa baieti ca tine, cu asa paneatii mie nu-mi trebuie nici jumate dar nu inca doi. Blin, nici prin casa, nici pe afara, nici la 10 metri de mine. Nu ca nu i-as iubi dar ii detest, socot ca fac umbra la flori.

As fi spus mai urit dar nu-mi permite obrazul. :oops:
 
Vio eu cind am spus chiloti apoi stii la ce m-am referit ... :)


Da mie sa tii ca-mi permite obrazul sa spun ceia ce cred si asa ca ...... :)


Joker, tu nu te mira asa de tare asa sunt padrujile in ziua de azi ..... :)



referitor la detest asta e situatia, ce sa-faci tu trebuie sa stii ca sunt fuflouri, dar nu toti sunt fuflo ........... :ciupos: :lol:
 
Iulik, tu daca ai probleme de compotament, gindire, apreciere, intelegere..., cel mai rational ar fi sa aplelezi la un psihoterapeut.
 
uia, guguta, noi tre sa ne intilnim si sa discutam ca intre doua femei normale...de altfel e (nu vreau sa te amenint) e hanaua!!!!
 
Ma tem ca-s prea inteligenta pentru a ma bate. Pot distruge moral. La bataie ajung doar acei care nu pot sa-si foloseasca mintea, sau cind nu mai ai cu cine vorbi.
Dar ce am chip s-o primesc de la iulik? Eu am dat un sfat cu intentii bune. Sa nu se supere, dar chiar cred ca-i va fi de folos. Eu cred ca in cazul inb care as simti ca ma deplasez, as apela la medic. Dar pina acum slava domnului nu am avut probleme.
 
vio said:
Iulik, tu daca ai probleme de compotament, gindire, apreciere, intelegere..., cel mai rational ar fi sa aplelezi la un psihoterapeut.

Am incercat vio, iti spun sincer, dar nu ajiuta, asa-s io si n-ai ce-i face dar sa tii ca nu trebuie sa ne batem, nu face si la moment am deja un dosar penal pe mine, pe care tyrebui sa-l inchid apoi putem sta de vorba si cu tine .... ;)

Hai, cele bune si sa incercam sa ne evitam unul pe celalat si sa nu mai aruncam cu nproi unul in altul, nu meriti tu efortul asta .... ;)

Cerepaha nu-ti pune mintea cu ....., nu face ....
 
Melania said:
...Oare e posibil sa ai aceleasi sentimente fata de 2 barbati deodata? Cat de mare trebuie sa fie sufletul de femeie ca sa adaposteasca mai multi barbati....?

Vai draga,se pare ca matale iubesti tot satul si vrei legitimare pentru 2.
Sufletul cat sa fie de mare? Savarina si pofta, alea sa fie, prima stramta si a 2-a ,mare.Si dupa aia burlanele barbatilor,cat mai mari. Si sa vezi ce posibil e.

Mai bine intreaba,cat de mare trebuie sa fie ciomagul unui barbat ca sa adaposteasca zeci de gagici pe "cadrul bicicletei"? ...oricat de mare :))))

Just Joe King,sa nu te apuci acum sa te afectezi,coana moldovanca visatoare, putina caterinka ...nevinovata.
 
chilotzi, izmene sau poate doar tampoane... who cares ... e posibil... orice e posibil ... inclusiv dragoste de grup si nu unmai de doi, trei, sau patru.... imporant... e profunzimea sentimentelor si sentimentul de implinire, realizare personala :)


bobosexindoitreisimaimulti
 
Back
Top