Poti iubi 2 barbati odata?

cool. gandesti ca un copil , o sa treaca anii si ai sa intelegi, ca ai nevoie de o singura persoana langa tine, e nevoie doar sa o gasesti :crazy:
 
Mirabela Iucu said:
cool. gandesti ca un copil , o sa treaca anii si ai sa intelegi, ca ai nevoie de o singura persoana langa tine, e nevoie doar sa o gasesti :crazy:
Stiu.........asa am crezut si eu pana vara aceasta ca este bine numai cu o persoana....dupa aia am inteles ca nu mai este chiar asa.....la anii mei nu am nevoie de nimic serios...doar de fun...
 
Mirabela Iucu said:
Pai rezulta ca nu ai gasit inca persoana "aia"
Nici nu vreau sa o gasesc...ti-am spus ca vreau numai fun....
Oricum....am scris.....am simtit niste sentimente mai puternice pentru 3 fete.......deodata......da nu o durat mult....
 
Mirabela Iucu said:
O sa te gaseasca atunci ea, daca nu vrei tu sa o gasesti... :crazy:
Eu niciodata nu le caut......da nu vreau sa spun ca ele mai gasesc...pur si simplu ne intalnim undeva intamplator si se incepe tot...... hmm....offf...suna asa de usor...insa in realitate este mai greu.....
 
eu am avut asa experienta, ma intilneam cu 2 baieti odata, ambii erau ciotkie, baieti finuti, antenti, inteligenti, interesanti... la inceput vreo 2 saptamini chiar ma amuza - distractie in fiecare seara- discoteca, film, restaurant, plimbari, cluburi...; dar mai apoi ma obosea chestia asta si nu atit faptul ca trebuia sa fug de la unul la altul, dar faptul ca trebuia sa mint intruna. si trebuia sa-mi bag si mie-n cap minciunile mele ca sa nu ma incurc, sa nu-l numesc din greseala pe unul cu numele celuilalt, sa-mi debransez telefonul dupa 9, sa-mi tremure genunchii cind ma apropii de casa ca sa nu-mi faca surprize celalat... cosmar... daca nu esti o insensibila si nu te intilnesti cu 2 potlogari de sentimentele carora nu-ti pasa, atunci e cu adevarat greu sa te intilnesti cu mai multi...
la urma deja vroiam sa ma intilnesc cu celalat fiind cu unul ca sa se termine tot.
 
... daca iubesti, intr-adevar simtzi ceva pt o persoana, nu mai potzi fi cu altcineva... totul te indeamna sa fii numai cu alesul/aleasa inimii... nu-mi imaginez sa simtzi ceva asemanator de puternic pt 2 persoane... :crazy:
 
Mirabela Iucu said:
Stiu fete care se intalneau si cu 4-5 concomitent...si se pare ca pentru toti simtea ceva... :crazy:

Mirabelo, eu asa fete nu le-as numi "fete"... Niste lepadaturi se nasc in ziua de azi cu organe genitale feminine.
 
Artemis said:
eu am avut asa experienta, ma intilneam cu 2 baieti odata, ambii erau ciotkie, baieti finuti, antenti, inteligenti, interesanti... la inceput vreo 2 saptamini chiar ma amuza - distractie in fiecare seara- discoteca, film, restaurant, plimbari, cluburi...; dar mai apoi ma obosea chestia asta si nu atit faptul ca trebuia sa fug de la unul la altul, dar faptul ca trebuia sa mint intruna. si trebuia sa-mi bag si mie-n cap minciunile mele ca sa nu ma incurc, sa nu-l numesc din greseala pe unul cu numele celuilalt, sa-mi debransez telefonul dupa 9, sa-mi tremure genunchii cind ma apropii de casa ca sa nu-mi faca surprize celalat... cosmar... daca nu esti o insensibila si nu te intilnesti cu 2 potlogari de sentimentele carora nu-ti pasa, atunci e cu adevarat greu sa te intilnesti cu mai multi...
la urma deja vroiam sa ma intilnesc cu celalat fiind cu unul ca sa se termine tot.

Artemis: dar nu te temeai ca daca unul dintr-insii te prinde cu celalat ai putea lua o la cap de la amindoi? cine ar accepta ideea ca este inselat, dezamagit?
mlin... stau si ma ninunez ce tyrfe nasc in ziua de azi incit ti-e teama sa nu dai intimplator peste vreo una.
 
dar nu te temeai ca daca unul dintr-insii te prinde cu celalat ai putea lua o p.izdeala de le amindoi? cine ar accepta ideea ca este inselat, dezamagit?

nu ma temeam! nici nu pot sa-mi imaginez asta...
unul din ei chiar isi dadea seama ca mai am pe cineva, dar nu mi-a reprosat nici odata nimic... straniu, dar ced ca accepta sa fie al doilea, eu ii spusesem de citeva ori ca nu-l iubesc, si...


si inca ceva Radu - F.U.C.K Y.O.U! nu ma cunosti, cunosti situatia data foarte superficial si n-ar trebui sa ma ofensezi[/quote]
 
Radu said:
mlin... stau si ma ninunez ce tyrfe nasc in ziua de azi incit ti-e teama sa nu dai intimplator peste vreo una.
... Radu, stii vorba aia: "de ce tzi-e frica cel mai mult, aceea si nu potzi evita"... asa ca, mai bine las-o mai moale cu negativismul... :D
 
Numai NaE ca de obicei a prefereat sa citeqasca tot pe tacute si fara sa mai adaoge ceva a iesit si din tema asta ca din multe altele........
 
Back
Top