Poti iubi 2 barbati odata?

Da , individual , itzi gasim doi barbatushi frumoshi shi Mel o sa fie singura care te priveshte cum le dai cep . :wink: Succes ! :D :D :D
 
:D :D :D Bun raspuns , Joker ! :D

Daca nu ma scotea Melania , nu shtiu cum ieseam . :D :D

Merci , frumusetze ! :wink: { ...shi-aici ma refer la Mel , sa nu se interpreteze ... }
 
Asha , deci , Melania . :-? ..... Shi ma facusei pork pentru o observatzie asemanatoare .

PS: Ai primit mailul ?
 
:roll: :ciupos: cam putintei membri de genul Feminin au fost pe aici..... ca sa se expuna :P poate ele nu stiu ce vrau? sau citi vrau :ciupos:
 
Joker, noi vrem barbati muuulti si toti buni, de spalat vesela, dereticat, pregatit masa, de umblat pe la piata dupa produse elementare etc, sa fie cuminti si sa vorbeasca atunci cind le ceri. Si doar unul pentru a te simti cu adevarat femeie, dar care sa poata si sa faca toate cele enumerate mai sus cind e nevoie.
Avem nevoie de multi pentru a le reusi pe toate, iar noi sa fim sanatoase, frumoase, neobosite si disponibile pentru cel drag!!!!
 
aveti mult de cautat ca sa gasiti persoana care intruneste toate calitatile ....si plus sa fie :wink: chior, mut si surd. ina afara de ultimile 3 euparca le am pe toate :nana: :ciupos:
 
cerepel i-ti multamesc pentru reclama!!!! :P poate altcineva va aprecia calitatile si neajunsurile mele :wink: :ciupos:
 
OK, cerepahy!
Eu l-am pritzychit pe joker da nu stiu cum se fac dvijaniile celea prostye.
Ilumineaza-ma!!
 
cu intrebari de genul acesta te adresezi altei persoane :wink: cu cerepaha suntem prieteni :ciupos:
incearca si singura sa faci dvijeniile , poate ti-a merge :wink: [/b]
 
Nu, ty ne skromni4eaeshi. Dar eu nu fac dvijenii :oops: , rezist si fara.
Dar sint sigura ca nu ai tu nevoie de mine.
 
Back
Top