Prietenia

  • Thread starter Thread starter iuliana
  • Start date Start date
eu am un prieten, simplu prieten, e o prietenie adevarata.....deja suntem mult timp prieteni....nu avem secrete...eu stiu totul despre el, el stie totul despre mine.....si asa e mai bine..aflam reactiile genului opus in multe situatii.....mie imi place, lui tot si suntem foarte sinceri unul cu altul...poate exista prietenie intre baiat si fata.........eu am prieten, el are prietena si asa ne povestim totul, ce a mers, ce nu, sfaturi....
exista prietenie intre baiat si fata, eu m-am convins de asta! doar sa vrei!
 
Han solo, ca sa nu iau in consideratie adresarea ta necenzurata :evil: (caci deja am inteles ca esti tare bolnavior si risc doar sa-ti agravez si mai tare situatia :D ), totusi am sa-ti dau raspuns.
In primul rind daca nu ai inteles despre ce se discuta la aceasta tema iti mai amintesc eu, PRIETENIE si nu SEX.
Daca intre doua persone exista o relatie platonica, atunci intre ei nu poate sa existe nici un fel de gelozie. Eu ii cunosteam destul de bine partenerile de sex, si el era la curent permanent de viata mea sexuala.
 
lupusor said:
Daca intre doua persone exista o relatie platonica, atunci intre ei nu poate sa existe nici un fel de gelozie. Eu ii cunosteam destul de bine partenerile de sex, si el era la curent permanent de viata mea sexuala.

ma scuzi, dar aici te contrazic ... gelozia nu are nimic comun (putzin comun) cu sexul sau relatziile dintre 2 .. gelozia tzine mai mult de individ, de modul lui de a se autoaprecia , shi atirnarea sa fatza de cei ce'l inconjoara ... sexul e doar un instinct animal de a se inmultzi (fara comentarii) ... oricum sunt lucruri diferite ... unii cred ca gelozia e un semn al dragostei..altzii invers .. eu un motiv(fara comentarii) .. ...

ps: totzi geloshii sa sune pe 1-800-gelozie-patologie. :wink:
 
nu....adica cand nu-i cauti....cineva iti face cunostinta intaplator....si atunci poate sa se primeasca..dar tot sunt cazuri negative....
 
Back
Top