Raspunde si poti s-o pui

pt ca sunt chiar singuri, indiferent de sarbatori...

iti amintesti vreo situatie amuzanta de la vreun revelion? daca da, povesteste, daca nu, lasa-l pe altul sa spuna!
 
imi aduc aminte ca eram prin clasa a 8-a cand am fost cu cateva prietene intr-un apartament..si 2 din ele au pariat pe nush ce..ideea era sa bea un litru de vin in cel mai scurt timp...mama ce erau cu ele dupa asta..una nu a rezistat sa bea atata se tot inneca:))) dar cealalta...era cherchelita de mureai de ras de ea dupa asta...vorbea intr-una!!...a dat pe jos un borcan cu compot si dimineata ti se lipeau picioarele de parchetul in doua cu compot:))) a varsat vin pe pat..
...a fost funny ca am intalnit noul an cu urmatorul meniu:
1. salata olivie
2. compot
3. vin rosu
4. paine alba :)))))

Tu ce poveste de revelion ai?
 
prin liceu, in a 12..am intalnit revelionul in ascensor, la etajul 9 si 10 cu o fata de varsta mea. a fost vesel. :) de neuitat... norok ca am avut vin si sampanie... :)
 
Daca nu pune zeddo o intrebare... pun eu:
Ce ai vrea sa-ti fie scris in epitaf?

Eu ma gandeam pentru mine la ceva de genul "Don't worry... I'll come visit" :D
 
xz, nam refuzat nici un cadou, altfel nu ar mai fi cadou placut :)

care e prima expresie care o rostiti cind va enervatzi ? :)
 
bl... plus vreo doua litere, depinde care de cat de rau... trebuia sa lasi o padruga sa raspunda, desi daca ma stradui oliak ini pot inkipui un cadou pe care l-ai refuza si tu jignit 8)

ce chestie comestibila mai vi se pare erotica in afara de frisca?
 
penisul.

Codrin,
6.gif
!!!

Unde a disparut groparu?
 
vinul alb..ultimul testat Cotnari ..

daca e sa decodifici punctele lui Antimatter care ar fi rezultatul?
 
Kara;208660 said:
Codrin,
6.gif
!!!
Kara, pupuletzzz }}}{{{
Dar tu nu te-ai putut abtine sa nu ma dezvalui? :D Iata ca asa a ajuns revelatia si pana in mintea intunecata a rapanosului de Khama si iar m-a banat. Eeeee.
 
lenjerie cu gaurele :floare: (insa iubesc mai mult cadourile decit sa-mi cumpar eu ceva :D)

dar tu ce ti-ai cumpara din sexshop ? :aer:
 
Back
Top