..sa'i dau cu truba'n cap

ehhh dar ai ok :crazy:
iaca vreau sa dau cu truba in cap... la acei din submarine... mudashii nu dau bilet cand platesti intrare...doar un cec :-?
 
Bre....eu i-as da o truba in cap...fostei mele prietene de anul trecut din Austria....
I-am spus niste chestii care nu trebuia sa le afle nimeni.......shi ea mi-a promis ca nu va spune la nimeni....insa i-a spus prietenului ei......offf.....si nu-i vorba de chestii ce m-ar afecta pe mine....ci l-ar afecta pe fostul ei prieten :hehei: (totul este asa de complicat........mai pe scurt....eu is prieten si cu fostul ei prieten si cu prietenul de acuma....si plus la asta si eu i-am fost prieten...insa inaintea la toti :hehei: eu tipa am descoperit-o :) ) [Daca nu v-eti intelege nimic din ceea ce am scris mai sus, va voi crede....caci nici eu nu prea inteleg ce am scris ]
Mlin....in cine sa mai am incredere? Numai in prietena mea? Numai in dragostea mea.....numai in omul care este acuma aproape de mine?
 
IONIX said:
cool, eu una n-am inteles: voi ce pe rind :wtf: :lol: v-ati (....) tusuit :D cu padruga sheea
Nici chiar asa.........
Carochi.....in timp de un an....fata asta o avut 4 prieteni......inclusiv si cu mine.....si cu toti prietenii pe care i-a avut dupa mine....eu i-am facut cunostinta :)
 
Back
Top