Scena rock din MD

ya tapliu v tvay glaza tra-la-la-la

asta am auzit eu de la ei la ultimu concert...numa nu zi ca asta'i piesa de aur :lol:
 
nu zop
ei in engl cyntau..
accentu era de rahat da muzika era de aur..
dar asta era in 2001..
tu atunci ce ascultai?
avto radio? :evil:
 
Apropo de Millenium ei cica deja nu mai canta ... poate shtiatzi
cica vocalista ii prea grasa shi conducatorul artistis o tot rodea la fund sa slabeasca asta e un motiv din cele 100
Da oricum Millenium mai exista ca ciuvacu asta o sa gaseasca altzi muzicantzi. Da aia care au cantat la Millenium pana acuma o sa faca alta formatzie, speram sa auzim de ei .. poate se razgandesc shi se apuca de ceva metal :crazy:
 
da milenium asta-i tselyi raman..
eu numai cu vika, eugen, ion, igor shi sandu ii consideram de milenium adevarat..
ei shi poate pe acei de inaintea lor, stefu shi vitaly da in rest dupa ce o plecat vika.. ii tare mare bull...
shi ion o plecat shi sandu cu igor turbeaza shi eugen ii in munti..
bespont..
am ascultat ultimul lor disc.. de craciun shi stuff..
tare frumos dar nu e milenium hoti ubei..
shi nu e acelashi foc shi aceeash energie..
eh jali...
 
Code:
A auzit sau a ascultat cineva LIVE pe "Ann Sannat" ??? ce parere aveti ??? ... eu ascult acum albumul lor si ma tashesk  :crazy:
 
..iata ieri am fost la concertul Alternosfera...normal...chiar am sarit, dansat destul de bine :) am inteles ca ei sunt in drumul de a scoate albumul de debut, ca se orienteaza spre Romania.
 
...pe scena rock din Moldova...
pe 25 martie "Zdob si Zdub" la "Moscova"
pe 27 martie "EJ" la "Black Elephant"
 
te iuau liolika
:)
iaka azi seara m-am apredilit ca la rhcp ma duc akanciatelina shi bespavarotna!
m-au convist foarte convingator
:)
hai ca te aduc shi pe tine!
pupushor
 
a ca eu ma speriasem..
ca korn vine aici degraba shi ma gyndeam eu cu mintea mea " fac poate patanii vre-un crug pe la yellow inainte de a-shi rupe curu pe iarba de la parij!"
")
 
Am vazut videoclipul nou al ALTERNOSFEREI "Amintirile" si chiar mi-a placut. Regizorul Cobalianschi, ca de obicei, si-a facut treaba foarte bine... Cantecul tot e super tare... Video-clipul va pleca parca pe MTV Ro. Sper sa aiba succes.
In general, nu mi-a prea placut Alternosfera niciodata... Am fost shi la cateva concerte de-ale lor shi ma cam apuca somnul. Dar s-au mai schimbat lucrurile parca acum. Ura!!! Bravo lor...
 
eu am fost la lansare la yellow si a fost chiar bun concertul :) videoclipul imi place mult. in general ma fac fan Cobileanski :D
eu imi aduc aminte primul concert la care am fost cu Alternosfera, vreo 4 ani in urma si apoi n-am mai fost la nici unul, pana iarna asta :)
 
Back
Top