Sex and the City

iar discriminare... iar serial pentru femei/barbatzi... eu priveam serialu cu placere, sincer... pana cand mi-am bagat piciorul in tv shi acu il privesc doar ocazional... asha ca ne nada lealea
 
Mi-a placut o scena:Cea mai nebuna dintre toate 4, blonda, facea felatie iubitului ei ( un actor tinar) si la un moment dat,el o apuca de par shi ramine cu o gramada de par in miini.
(Ea avea cancer) Respectiv, penisul lui lesina shi ea ii spune: Sorry! Am ris toata seara:)
 
mie in general mi-a placut filmul. prezinta diferite tipologii de femei, cu problemele ei... nu sunt adolescente, sunt femei mature si vezi problemele care pot aparea o data cu varsta... in tota sexualismul de acolo era multe chestii predicative, sa ii spun asa... este un serial cu franturi din viata de zi cu zi, cu intamplarie cu care multi dintre noi ne putem intalni... si este un serial care spune lucrurilor pe nume... multi au spus ca este feminist, bal, bal, bla... hai sa fim seriosi... daca r fi fost barbati actori principali nu ar fi fost nici o problema, insa lumea uita un aspect... cu cine se culca barbatii astia, daca femeile stau cuminti la cratita:D
 
dupa ce am vazut ultimul episod din serial, a fost o emisiune, un fel de back stage ds film. unde totzi actorii,designerii...au povestit ds fim, filmari,cazuri haioase...
in final regizorul a spus ca deshi in acest film s-a vb foarte mult ds sex, sa nu uitam ca acest film este unul ds DRAGOSTE!
 
wild;149422 said:
Mi-a placut o scena:Cea mai nebuna dintre toate 4, blonda, facea felatie iubitului ei ( un actor tinar) si la un moment dat,el o apuca de par shi ramine cu o gramada de par in miini.
(Ea avea cancer) Respectiv, penisul lui lesina shi ea ii spune: Sorry! Am ris toata seara:)

:crutoi: nu am vazut nik de ras acolo...

mie mi-a placut gestul tipului...atunci cand ea s-a tuns din cauza ca ii cadea parul ...si el a facut la fel..chiar daca tinea la parul lui lung si sexy:)...
 
Bine ca nu a imitat-o si cand s-a vopsit din greseala rosu aprins acolo jos. S-ar fi speriat vreun tip cu care o insela ca e si el la ciclu. :p
 
Wow uouo.... da ce intangibil esti! ;)

Mie serialul imi place si visez si eu sa am cele 6 sezoane pe comp, ca de cativa ani nicidecum nu pot sa vad si eu primele episoade... :(
 
Back
Top