Sex Shop in Moldova

Avem nevoie de jucarii erotice?

  • Sigur ca da, trebuie sa diversificam jocurile erotice.

    Votes: 4 57.1%
  • Sigur ca da, fara ele nu ajung la orgazm.

    Votes: 0 0.0%
  • Cred ca da.

    Votes: 2 28.6%
  • Ce-s astea?

    Votes: 1 14.3%

  • Total voters
    7
  • Poll closed .
Smarty;219617 said:
a procurat cineva ceva de acolo? Is seriosi?

super. zuuuperrr! 'is seriosi?'... :D eu nu am procurat de acolo... probabil am fost in elat sau hz si ink intr-un centru comercial.
si tot timpul merg cu o prietena care e f timida si ma impinge inainte. am vazut odata niste bilutze electrice?... adica nu electrice... vibratoare... care sunt aninate printr-o atza de degete si scopul e ca arunci bilutele peste clitoris si chipurile wah wah... ap' dupa asta eu m-am rusinat foarte foarte, ca era si un tip acolo matur... si imi lamurea cum si cit.. bu. m-am simtit atit de intimidata! catushele cu puf roz sunt tare faine.

aaa.. am primit un cadou odata. vibrator. se cerea a fi o gluma, dar eu m-am atasat f tare de. eu-l pastram in cutie sh ma uitam la ceva care nu se poate. si-l ascundeam in zece sacoshe intr-un dulap... ca mama sa nu-l gaseasca.. dupa care a venit ziua de nastere ale altei prietene si eu l-am dat. :( sh pina acum mi-e ciuda, dar am inteles ca ei ii place f mult. si iak. toata experientza mea cu sex-shopul din md.
 
capsunica;219637 said:
aaa.. am primit un cadou odata. vibrator. se cerea a fi o gluma, dar eu m-am atasat f tare de. eu-l pastram in cutie sh ma uitam la ceva care nu se poate. si-l ascundeam in zece sacoshe intr-un dulap... ca mama sa nu-l gaseasca.. dupa care a venit ziua de nastere ale altei prietene si eu l-am dat. :( sh pina acum mi-e ciuda, dar am inteles ca ei ii place f mult. si iak. toata experientza mea cu sex-shopul din md.

Capsunel, ap eu asa si nu am inteles, tu l-ai incercat sau numai l-ai privit printre sacose :) ?
 
Precis nu l-a incercat daca l-a dat unei fete. Unul folosit nu e bun de cadou decat pentru patani. :cool:

Dar bilutzele de pe atza ... sigur nu erau din alea care se baga in anus si dupa aia se scot incet una cate una, convertindu-te la sodomie? Astea vibratoare sunt altfel? Ai citit indicatiile? :) Pare cam sado sa te pocnesti peste clitoris cu ele. :p
 
n-am folosit vibratorul.. si probabil niciodata nu l-as fi folosit, de aia si imi era ciuda. cu toate ca...

bilutele alea, codrin, sunt niste bilute fine si nu foarte metalice cum ai crezut tu! si nu pocnesti, da' asha: esti linga iubita ta, care are picioarele desfacute ushor, preferabil fara chiloti. stai ori intins linga ea, ori sezi linga ea, faci ce vrei, principalu' e sa poti intinde miinele. deci (tineti minte 1 iunie si vinzatoarele care vindeau niste mingi ushoare care plecau-veneau inapoi? se aninau cumva de deget si le dadeai de asfalt, ele veneau la loc in palme?), o privesti, ii tintesti geografic locul, mina ta e undeva 20-30 cm mai sus de si hop arunci bilutza, aceasta face bjyc-bjyc cind ajunge la clitoris, fata uh -ah- parca scurt-circuit(?!). tii bilutza in mina. si hop iar bjyc-bjyc. si tot asha pina se umfla si... spera sa se umfle. a. am uitat. si atunci cind bilutza asta nesimtita o joaca pe iubita ta, aceasta o sa aiba tendinta sa-si ridice genunchii sau se incovoaie, etc, iar... tu! tre' s-o tii. si in continuare s-o dai. asha. pina nu mai poate. si dupa care... mina sau degetele te dor... si te-ai saturat s-o tot privesti... te-ai plictisit. de aici, actul sexual are mai multe variante de derulare, dintre care unu' e cert. iubita ia bilutzele - sunt 2 bilutze, de fapt- si diversifica jocul.... :p

fain, nu?
 
De la o distanta de 30 cm, inca trebuie sa nimeresti in zonele cela mai sensibile..

Mie imi pare ca este prea multa bataie de cap, partenerul trebuia sa se concetreze sa nu loveasca cu bilutele in alte parti, sa stea incordat..ea se enerveaza ca el nu nimereste si ia singura instrumentul.. :)

capsunica, da de ce nu ai fi incercat vibratorul?
 
Eu am cumparat un vibrator de pe xshop.md si l-am folosit:) si pana acum e totul bine:), mie ce imi place la magazile de pe net si mai ales la astfel de magazine ceea ce tine de intimitate, ca in primul rand iti garanteaza confedentialitate si nimeni nu poate sa te intimideze plus ca asfel de magazine erotice care le mai gasesti prin moldova nu au asa o gama larga de varietate cum sunt la astea de pe net, asa ca va recomand cu cea mai mare palcere!!!
 
De 35 cm sa-ti iei tu :D

Nici perechea nu mai trebuie sa cauti..

p.s. samotic ;DDDDDDD, n-am auzit cuvintul de vreo 7 ani
 
ei placerea voastra treb fie de 35 de cm nu a mea ap vezi nici pereche nu iti treb:D da ii buna ideia orcum
 
Da mi se pare ceva foarte util:)
Eu cu prietena mea deja am experimentat un vibrator si bilute cumparate de pe acest site Sexshop Moldova - Promotii , si mi sa parut extraordinar mai ales ca am facut-o pe ea, iubirea mea sa s e simta foarte,foarte bine:)
Asa ca incercati si nu ve-ti regreta, mai ales ca acest sexshop online iti da siguranta si intimitatea maxima...
 
Da in vre-un sex shop real era greu de intrat?
Ai asteptat sa apara magazin on-line ca sa cumperi acele 2 produse?
 
Draga mea, nu am asteptat sa apara un sexshop online, dar eu cum nu sunt din Chisinau si poate nustii dar numai in Chisinau sunt sexshop-uri si alea putine si cu o gama restransa de produse ca am fost si acolo si ceea ce vroiam nu am gasit, acest sexshop Sexshop Moldova - Magazin online Chisinau este Unicul care livreaza prin toata Tara.
 
Fetito, o dai in diverse, sau cred ca ai lipsa de inspiratie, despre ce vorbim noi si unde deviezi tu. Dupa tine sa inteleg ca oameni sunt doar in Chisinau, in rest sunt gunoaie? Cu totii avem necesitati.
 
Back
Top