Sex Shop in Moldova

Avem nevoie de jucarii erotice?

  • Sigur ca da, trebuie sa diversificam jocurile erotice.

    Votes: 4 57.1%
  • Sigur ca da, fara ele nu ajung la orgazm.

    Votes: 0 0.0%
  • Cred ca da.

    Votes: 2 28.6%
  • Ce-s astea?

    Votes: 1 14.3%

  • Total voters
    7
  • Poll closed .
Stai un pic :) Ti-am dat o intrebare normala, nu?
Daca ai comandat ceva de pe miraculosul site trebuie sa stii cit ai platit pentru livrarea celor doua produse...sau incurc eu ceva?
Poate sunt si eu dintr-un sat si ma intereseaza cit costa satisfacerea necesitatilor despre care vorbesti. Si apoi ce are intrebarea cu cit costa livrarea unor produse cu atitudinea mea fata de oameni de la oras sau sat. Lamureste-ma te rog :)
 
Livrarea a fost 6 euro, dar cred ca poti sa intri si singura pe site si sa vezi care sunt conditiile, ca scrie tot acolo.
 
Normal ca pot sa intru :)

Ma uimeste insa atitudinea ta necaracteristica tuturor spamerilor imputiti care dau pe aici. Esti prea insolent si agresiv pentru cineva care vrea sa promoveze un site de cacat si care ar trebui sa multumeasca ca cineva mai intra pe aici si se oboseste sa comenteze aiurerile tale.
 
Auzi, da specificul tau Otilia, este sa dezbati lumea ca sa nu mai fie nimeni pe forum doar tu? A fost doar o simpla tema si discutie..Dar daca nu intelegi..
 
Un sex shop in care gasiti la preturi mici vibratoare si dildo, produse ejaculare precoce
ca chinese brush, sta erect, pjur,ulei masaj si lenjerie intima, papusi,
romantic Sex Shop ejaculare precoce, vibratoare, afrodisiace, lenjerie intima ejaculare precoce, vibratoare, afrodisiace, lenjerie intima magazin erotic.
 
serhio;221715 said:
Auzi, da specificul tau Otilia, este sa dezbati lumea ca sa nu mai fie nimeni pe forum doar tu? A fost doar o simpla tema si discutie..Dar daca nu intelegi..

Daca prin lume si discutii, ai in vedere - spameri si aiureli, da.
 
romantica;221786 said:
Un sex shop in care gasiti la preturi mici vibratoare si dildo, produse ejaculare precoce
ca chinese brush, sta erect, pjur,ulei masaj si lenjerie intima, papusi,
romantic Sex Shop ejaculare precoce, vibratoare, afrodisiace, lenjerie intima ejaculare precoce, vibratoare, afrodisiace, lenjerie intima magazin erotic.

Dar oare este mai ieftin ca in sexshopul din Chisinau Sexshop Moldova - Magazin online Chisinau
 
serhio ce PR "nepolionyi" pe acest site sunt numai 4 tipuri de lubrifiante si lenjerie deloc
lasa reclama cu livrarile la tara, ca la tara nu are nevoie lumea de sex shop
 
Eu mi-am cumparat din Romania de la un sexshop online care livreaza si la noi in Moldova si preturile sunt cel putin la fel, poate chiar mai mici. Au lenjerie superba dupa parerea mea si nu numai. M-am luat cu vorba si am uitat sa pun adresa. SexSpot.ro SexShop de Lux - SexShop de Lux . Multe din articolele de acolo sunt chiar de lux.
 
In Bucuresti sunt 5 magazine Erotica Sex Shop. Online Sex Shop - Online Pentru cine vrea sa deschida un sexshop in Moldova ii putem ajuta sa le dam marfa la cel mai mic pret si sa faca o afacere de succes. Cine vrea poate sa ma contacteze pe site. Dragos
Manager
 
Back
Top