Sf.Valentin

negru

Bunica
va felicit pe toti cu aceasta zi, va doresc sa iubiti si sa fiti iubiti !!!
:indragos: :love: :licking: :hump: :scriu:
 
:rock_liv: :band: :demon: :rocknrol:
nishodata nu ni-o placut sf. valentin! .... mai ghini ascult muzica decta sa scriu scrisorele
 
Da cine a zice ca de Sf. Valentin se scriu scrisori?

Felicit si eu toate fetele de Sf. Valetin! Multa, multa dragoste alaturi de cei dragi...
 
oooof, dragostea asta....

ei ghini, sa aveti toti multa dragoste.

da' eu inca zic felicitari speciale pentru cineva anume :D
 
Dragoste maxima doresc la toata lumea...dar eu intotdeauna am preferat Dragobetele fatza de Sf.Valentin...primul e ROMANESC !!! :crazy:
 
v2003.jpg
 
sa-ti rambursez tie un sut in fund - sigur sunt in stare 8) :D
eu simt ca tu taaaare il mai vrei :p cand esti prin bloc unde sunt eu, da un bip, ca sa scap si eu de datorii. si desigr iti voi da mai mult decat meriti, totusi e credit. :wink:
 
mai sunt 9 zile pana la dragobete, sarbatoarea ROMANEASCA a indragostitilor...fiti orginali si sarbatoriti aceasta sarbatoare :wink:
 
al doilea an is singur de sf. valentin
ieri am vrut sa vorbesc cu dianushka mea blonda la telefon, insa ea nu era acasa...
 
Concert anti-Valentine's Day

Sursa: Adevarul, Calina BERCEANU, 15 Februarie 2005

Traditia inaugurata anul trecut de trupa rock clujeana Luna Amara continua si anul acesta. Formatia CASH se pregatea, la ora inchiderii editiei, sa concerteze intr-un club din Cluj-Napoca impotriva Valentine's Day, importata din Statele Unite, pe motiv ca romanii au traditiile lor, pe care trebuie sa le pastreze, iar Dragobetele (24 februarie) inseamna tot o sarbatoare a iubirii. Cu toate acestea, 12 indragostiti au ales data de 14 februarie pentru a-si uni destinele, un tanar jurnalist si mireasa lui avand ocazia de a spune "Da" in fata primarului Emil Boc. Pentru a impaca criticile la adresa celor ce sarbatoresc Valentine's Day cu fanii lui Dragobete, un grup de jurnalisti clujeni intentioneaza sa initieze, de la anul, Pokemon's Day - "Pokemon" este numele "de cod" al primarului, printre reprezentantii mass-media.
 
Back
Top