Spunem NU partidei de sex

adrenalina;201263 said:
5. trebuie sa existe sentimente pentru a ajunge in pat cu cineva





Nu sunt deacord cu sentimentele, asta e doar un principiu, dar oamenii sufera din cauza principiilor, o faci cind tii a face shi gata, exceptii tre sa fie cit mai putzine shi abtzineri la fel! ;)
 
nimeni nu a spus ca trebuie sa fii de-acord cu ceva. eu spuneam de ce EU refuz o partida de sex.
si inca ceva... de unde naiba ai scos ca sentimetele sunt un principiu???
 
linar said:
sa incep eu. ieri am avut o propunere foarte directa de la cineva care e de 3 ori mai in varsta decat mine; si chiar daca tentatia a fost mare, am stiut sa-mi mentin echilibrul si sa refuz politicos (desi a durat ceva timp pentru a linisti situatia) fara a supara persoana. subliniez faptul ca este o persoana cu o pozitie mare in societate, este musulman si arata bine. poate acum sunt derutata, dar nu din cauza ca imi pare rau ca am refuzat o partida de "calitate" ci pentru ca propunerea a fost pe neasteptate ...a fost un shoc adevarat.
Ce am inteles eu: libidinos musulman se da la o studenta de trei ori mai mica in varsta decat el. Reactie politicoasa de neinteles din partea-mi. Adica ala unde se crede? La bordel? Si sa nu il superi?! Asta-i buna, toti cretinii se trezesc sa faca avansuri la studente, iar ele se gandesc la cum sa nu supere libidinosul... Trebuia sa il fi trimis in p***a ma-sii, in grota de unde a iesit.
 
si eu care am crezut ca voi citi de ce Husky refuza sa faca sex... toata sperantele mi-au fost spulberate de mesajul furibund-o rasist-politico-antisex :D :D :D

ps: no offence, doar glumesc si eu. desi ar fi interesat sa vedem de tu ai refuza o tipa care ti se ofera :D
 
Husky40;201329 said:
Ce am inteles eu: libidinos musulman se da la o studenta de trei ori mai mica in varsta decat el. Reactie politicoasa de neinteles din partea-mi. Adica ala unde se crede? La bordel? Si sa nu il superi?! Asta-i buna, toti cretinii se trezesc sa faca avansuri la studente, iar ele se gandesc la cum sa nu supere libidinosul... Trebuia sa il fi trimis in p***a ma-sii, in grota de unde a iesit.


corect, e idiot mosu, am avut si eu un caz cind un mos grec imi spunea ca el asa patan crutoi o fost in tineretea lui, ca a lucrat in calitate de director la nus ce banka timp de 26 de ani, si inca vreo 10 in alta parte... pe cind eu am doar 21 si ca el tare si-ar dori sa iesim impreuna....fu... tati moshnegii care oleaka si-au facut oleaka de cariera, sau mai au sheva capishi, au tupeul de a s' da la o fata teenereeka ...
 
Husky40;201329 said:
Ce am inteles eu: libidinos musulman se da la o studenta de trei ori mai mica in varsta decat el. Reactie politicoasa de neinteles din partea-mi. Adica ala unde se crede? La bordel? Si sa nu il superi?! Asta-i buna, toti cretinii se trezesc sa faca avansuri la studente, iar ele se gandesc la cum sa nu supere libidinosul... Trebuia sa il fi trimis in p***a ma-sii, in grota de unde a iesit.

Husky...nu am spus toata povestea si nici nu am de gand sa o fac aici...sunt putini oameni care o stiu 100%. daca iti spun ca eram face-to-face cu el si nimeni mai mult in incaperea data..nu aveam alta solutie decat sa ma port frumos si sa o fac pe naiva si pe minunata..intelegi?:) deci imi dadeam foarte bine seama cum sa ma port.

daca zic ca ieri am avut alt caz in plina strada (culmea!)...am urlat la ala ..sarmanu s-a speriat intr-atat de nu stia cum sa fuga mai repede:))...deci sunt cazuri si cazuri ..oameni si oameni...
 
No, cand e vb de vreun bf al unei prietene, ma fac in genere ca nu inteleg...in rest, nu e nevoie sa fiu indragostita...ci doar sa existe o kimie puternica intre noi (si asta se intampla rar, din fericire sau din pacate - depinde de circumstante). :D
 
adrenalina;201297 said:
nimeni nu a spus ca trebuie sa fii de-acord cu ceva. eu spuneam de ce EU refuz o partida de sex.
si inca ceva... de unde naiba ai scos ca sentimetele sunt un principiu???

am avut in vedere ca daca eshti doar pentru cazurile cind sunt sentimente pentru mine e un principiu, nu te supara ca te contrzic dar e ideia mea;)
 
tema asta chiar ma facut sa zimbesc. Apropo nas face cu o fata chiar daca ar fi tare cute si sexy daca siar deschide gura si de acolo ar iesi niste prostii.
Unika exceptie as face la japonci:D
 
tu faci sex doar cu fete care shi-au aparat cel putin masteratul? ai nevoie de contemplari filosofice sau dezbateri pe teme sociale in timpul actului?
 
gettowar;201629 said:
tema asta chiar ma facut sa zimbesc. Apropo nas face cu o fata chiar daca ar fi tare cute si sexy daca siar deschide gura si de acolo ar iesi niste prostii.
Unika exceptie as face la japonci:D


carei prikolu cu "japonci"? gheisha, ai in vedere???
 
La tema:D

Mai sustine cineva ca femeile si barbatii nu sunt profund diferiti? Cum credeti ca raspund un barbat si o femeie atunci cand li se cere sa introduca intr-o propozitie doua cuvinte?

Tema: Scrieti o propozitie care sa contina cuvintele "indragostit" si "Sex".

Femeia: "Cand un om este cu pasiune indragostit de un altul, cand este sigurde profunzimea sentimentelor sale, de respectul pe care se bazeaza relatia,de increderea pe care o poate avea in partener, atunci este acceptabil pentru societate, din punct de vedere moral si spiritual, ca in relatia lor sa existe la un moment dat si sex."

Barbatul: "Sunt indragostit de sex!"
 
oh my god... nu cred... ma scuzati, dar ii mai mult decat exagerat. :D :D :D

catricio.... aici este o tema in care fiecare isi spune parerea... nu ai cum sa ma contrazici pentru ca asta cred eu si gata. tu esti liber sa simti, sa faci si sa gandesti cum vrei.

getowar, eu cred ca sexul nu tine de inteligenta si carti citite,dar de atractie, excitatie... pana la urma o tipa nu atat de culta poate sa iti ofere asa o experienta in pat, ca sigur nu ar mai conta ca nu l-a citit pe Kant.
si sa fim seriosi, penisul si vaginul au alte suibiecte de care sunt ineteresati :D
 
ca barbat am spus de cateva ori "Nu" unei partide de sex, chiar cand initiativa venea de la Ea. motive:
- era prea "plata" ;
- era prea putin perversa;
- avea prea multe tabu-uri (cea mai mare indrazneala a ei era...poza misionarului);
 
pai stai vitalic... daca ai spus nu de unde stii ca era perversa... si ca avea taburi. sau ai spus nu in mijlocul partidei de sex? :D
 
totzi au pretentii la cele spuse de gatowar (shi nickname inckilshit :) ), da eu iaca is de-acord cu el. Nu inteleg cum poti sa fashi sex cu cine se nimeresti ? Eu nu cred ca m-as culca cu shineva care are arata binisor, dar cu care nu ai despre ce vorbi. In timpu sexului nu se discuta despre Folosofie sau cine a luat premiu Nobil pentru nustiu shi in anul 2007, toate astea se discuta inainte si dupa... :)
 
Back
Top