Sunt un ....... Sunt o .........

Spencer;151390 said:
sunt un uragan deslantuit

Hai uai ..
Toate uraganele se emotioneaza asha tare kind scriu ,sau tu esti mai deslantuit dekit celelalte ? :D
 
sfat: ori scrieti la tema, ori primiti ban pentru aceasta tema... ma refer la toti cei care participati la spam... si dupa care mai si raportai mesajele astea... daca nu va linistiti voi, atunci o sa luam noi problema in mana...
 
Umbreon;151537 said:
Hai uai ..
Toate uraganele se emotioneaza asha tare kind scriu ,sau tu esti mai deslantuit dekit celelalte ? :D


Bai umbreon... da tu ce fel de animal ejti... nu cumva vre o ruda cu pisicile alea jhaponeze... care apropo, nu le am auzit niorlaind demult
 
sunt o skatina care se joaka cu sentimentele oamenilor din jur si nu are mustrari de constiinta, deci sunt o skatina nesimtita pe linga toate. fuck!
 
Reushita definitie a feminitatii. :)

Sunt exclamatia americano-britanoida "fuck". Sunt strasnik de misogina. :cool:
Explodez intr-un tzasnet agresiv si amenintator atunci cand sunt scuipata printre dintzi de catre masculi.
Dar ma inmoi intr-o baltire umeda de resemnare fatalista, mai degraba cvasi-erotica, cand ma mut in cavitati rezonatoare fumeiesti.
 
sunt topita dupa o mutra vazuta azi pe strada, n-am mai vazut-o pana acum si am ramas impresionata de trasaturile fetzei.
 
I like the chicks talkin here!!!! :) they are really..........................nice.
sunt Antimaterie de pe a 7-a brana
 
Back
Top