Sunt un ....... Sunt o .........

sunt o groapa... nu incerca sa ma ocoleste, caci oricum vei ajunge in mine.....nu incerca sa ma superi, cari oricum candva vei ajunge la mine.....
 
Sint butonul "Login" din josu forumului. :lol:
Am o experientsa mare, multe am vazut si trait pe forumul asta. Dar despre asta alta data.

mai revin . pa-pa :wink:
 
alcool , chibrituri ...... cu alte cuvinte : esti explicatia rationala gasita in sfarsit pentru misterul medical numit in mod eronat " combustie spontana "
 
Sunt ploaia ce cynta yncet peste tarymurile moldave shtiu ca lumea ma doreshte, eu sunt ploaia ce vine dupa o zi plina de arshitza sa linishtesc un pic colbul shi sa ynverzesc totul yn jur... eu sunt ploaia
 
Sunt hirtie de viceu.
Azi am fost cumparata si adusa in lacasul meu nou. Ce odaie frumoasa, alba si lucitoare toate prietenele mele de la magazin o sa ma invidieze strasnic. Avem o stapina foarte simpatica si vesela. Foarte curata, ceea ce ma bucura nespus de mult. Vecinul meu de pe podea insa e foarte trist si se uita critic la bucuria mea feteasca. Nu pretueste el o gospodina buna. Cred ca in viatsa nu ia mers, ma enerveaza pesimistii...

Iata sa stins lumina. Straniu.. cred ca au oprit curentul electric. Vecinul spune ca stapina a stinso si o va aprinde peste vreo ora, doua.
Nu imi vine sa cred, aici doar nui nici o fereastra, cum poate sa ne lase in asa intuneric.

...lumina sa aprins peste 2 ore, mi sa parut o vesnicie... A intrat stapina, bucuria mea nu are margini dar nu inteleg de ce nu se saluta. Parca nici nu ma observa. Incep sa ma irit, la inceput mi sa parut o fata foarte educata si buna la inima. Vai! Ce ea face?!!! 8- [ ] Nu pot sa redau in cuvinte. Si-a scos chiloteii si sa asezat pe vecin, cu fundul... :wtf: drept pe cap. De parca eu nici nu exist pe lume asta. Ei ce cred ca is singuri aici? :-x Ce ea face? Ce face? a inceput... :wtf: a ince.. put sa se pise, drept la el in gura. NU-u!! Nu imi vine sa cred. De ce? Poate vecinul a meritat? Dar chiar asa? De unde atitia perversi pe lumea asta? Si de ce anume eu trebue sa nimeresc la ei? Nu imi pot veni in fire. Iarasi sa stins lumina. Vecinul plinge pina acum, nu-si poate reveni. Mie imi ramine doar sa-l compatimesc. A zis ca urmatoarea voi fi eu... asa ca sa-mi pazesc scarba pentru mine. Incep sa ma deranjez...
 
....mia placut....dar e incomplet....lipseste partea unde sar descrierea cum stapina foloseste acea hirtie de WC...ca din cate stiu eu...asa se face de fiecare data,,.,...

asa ca KazNev....scrie mai departe
 
sunt un fok mare ce poate arde totul din jur..........si ma potoleshte oleaq doar ,,galeata cu apa" care este dragostea.....
 
sunt ceasul de la mana lizucai...
Stapana mea e o terorista de ceasuri. Ma pierde, ma gaseste, ma uita, ma uda cu apa, ma sterge, ma invarte (sunt mecanic), ma strica, ma duce la reparatzie... ahh si la reparatzie... ma descompune ceasornicarul ala cu respiratzie urat mirositoare... Ingrozitorrr...
Adevarul e ca ii sunt f folositor si ea tzine mult la mine, ca obiect. Ii place sa citeasca marca "Zarea", ii place design-ul in care am fost conceput: simplu, discret, lucios si... DURABIL. Daca nu eram atat de calitativ facut, in fabricile comuniste de acum n ani... daca nu eram pastrat la naftalina pana acum... nu shtiu daca ash mai fi fost functzional. E o tortura continua sa stau pe mana ei, dar e preferabil, mi-e groaza sa ma gandesc la clipa in care nu voi mai functiona si voi sta uitat intr-un sertar.
In plus... sunt si delicii care merita tot chinul. Pielea ei alba, catifelata, de la incheietura mainii... Ii simt venele cum zvancnesc si sangele cum se mishca... Imi dau seama daca e furioasa sau astenica.
Ma intristeaza faptul ca, desi sunt fixat cu cateva minute inainte, ea intarzie aproape intotdeauna daca trebuie sa se prezinte undeva la o ora prestabilita... si atunci tot pe mine da vina, se scuza, ca i-a stat ceasul, sau ca l-a fixat gresit...
 
Back
Top