Taniusha va fi a mea!

RaduMan;164576 said:
N-am agatat-o inca pe Taniusha in schimb m-am apropiat de cea mai buna prietena a sa, Victoritsa, cu care am stat azi in banca la engleza... miine sper sa ma apropii mai mult si sa le intreb de ce-s nedespartite, acolo unde se duce Taniusha, acolo merge si Victoritsa (sau invers)... bineinteles tzinta e Taniusha , cea mai sexy si frumoasa fata din torentul nostru...
vreau totul sa decurga fara emotii, asa ca mai bine sa fiu dus de val atunci cind v-a avea loc procesul de agatare... in cele din urma Taniusha va fi a mea... asta sper!
De ce ma tem? De ce mi-i frica sa ma apropii de dinsa? Aveam si inca am asa mari emotii incit pina acuma preferam sa ma prefac indiferent... acuma insa trebuie sa ma apropii, n-am incotro, Taniusha va deveni a mea, caci atitia shakali in jur care au pus si ei ochiul pe ea, dar va fi a mea, n-o las pe ei sa puna laba pe dinsa!
Eu ma ocup de sakali, Tu...nu ezita,
dar ma tem ca sakalii deseori sunt tot atat de nehotarati ca si.....stii cine
Uauuuuuuuuuuuuuu!
 
khama;164644 said:
tu tot asha faci?

Nu, asa mi s-a facut mie odata si a mers, mai ales dupa chiciorul in burta :)) Si tare des, in relatie chiar, cu cit mai timpit te porti cu omul, cu atit mai mult il trage la tine (pina la un anumit moment)..

Taniusha asta devine vedeta fara sa stie..
 
dar acei 5 sau 6 shakali stau tot timpul in preajma ei, nu ii dau pace, se aseaza tot timpul in banca din spatele Taniushei...ei se gindesc ca daca n-o sa fie a lor atunci sa nu fie a nimanui Taniusha...
cum sa ma apropii de dinsa cu atitia shakali in jur?
 
RaduMan;164907 said:
dar acei 5 sau 6 shakali stau tot timpul in preajma ei, nu ii dau pace, se aseaza tot timpul in banca din spatele Taniushei...ei se gindesc ca daca n-o sa fie a lor atunci sa nu fie a nimanui Taniusha...
cum sa ma apropii de dinsa cu atitia shakali in jur?

Da Radu ,exista o singura solutie ... Sa o rapesti ,astfel ea iti va fi recunoscatoare ca a scapat de sacali si in plus te va iubi caci stii bine ca ceea ce isi doreste fiecare fata este sa fie trasa de par in pestera si violata de barbatul alfa :D
 
Umbreon, da de unde stii ca fetele iubesc violate? face-u tau parca nu seamana a vilator... :) mai degraba fetele pe tine te rapesc si iti dedica cuvinte de dragoste :D
 
calugarita;165088 said:
mai degraba fetele pe tine te rapesc si iti dedica cuvinte de dragoste :D

si nu numai..si dedicatii pe www.teiubesc.md, caroce jale mare :))
voi lu Radu dati-i sfaturi anti sacali si cum s-o faca pe Taniusha a lui, lasati-l pe Umbreon :)
 
eii..ku tanyusha nu ii interesant..iata despre dedicatiile lu umbreon ii mai interesant...macar nu vorbim despre bonavii la cap :D

oooi, da shi umbreon si la teiubesc.md are dedicatii? boje moy..pe cine avem printre noi? ;)
 
Iaka tu esti zliuka, Radu se chinuie in focurile dragostei si a neputintei da tu.. ia da un sfat ;)
pe teiubesc au mai multi de pe forum, nu e Umbreon unikul si ajunge de discutat baiatu in lipsa lui :)
 
Radu, nu asculta tu pe cine nu trebuie, tu doar mereu tzi-ai dorit o virgina, nu renunta la visurile tale, la visuri nu trebuie de renuntat, trebuie de luptat pentru realizarea lor, naaaa... nu am eu dreptate :vino: ???
 
draga, tily. tu nu stii ca radu e bolnav, da eu stiu ;) ref la umbreon, special se discuta in lipsa lui, asa ii mai interesant. ca daca ar fi el, ar incepe iar cu aroganta si trimiteri, da cui asta trebu? ;)
 
apu ma iertati dar Taniusha e deja la universitate, deci putine sanse sa fie virgina. Umbreon trimite pe cineva? mie imi pare pasnic :)
 
Ce zile am ajuns ... Sa zica lumea ca is pashnik ... Cred ca imbatrinesc :D
 
Back
Top