Taniusha va fi a mea!

shakalii au invadat spatiul ... la orice moment chiar si in timpul lectiilor nu o lasa, tot timpu parca o intreaba cite ceva , mai ales unul rus nu o lasa tot timpul are s-o intrebe cite ceva... ei shakalii intotdeauna is impreuna cite 5-6 in spatele ei iar eu singur... cum s-o agat?

dictionar: Taniusha e virgina
Otilia: si ce daca e la universitate? oricum e virgina, e unica!
 
RaduMan;165301 said:
shakalii au invadat spatiul ... la orice moment chiar si in timpul lectiilor nu o lasa, tot timpu parca o intreaba cite ceva , mai ales unul rus nu o lasa tot timpul are s-o intrebe cite ceva... ei shakalii intotdeauna is impreuna cite 5-6 in spatele ei iar eu singur... cum s-o agat?

dictionar: Taniusha e virgina
Otilia: si ce daca e la universitate? oricum e virgina, e unica!
Raducu si muream daca iti tradai conceptiile despre virginitate... dar as vrea sa stiu de unde atata siguranta? ai fost cu ea la medic si ai luat certificat de virginitate? :D
 
RaduMan, sunt sigur ca Taniusa va fi a ta daca ai ganduri curate. Puritatea sufletului contribuie la realizarea celor mai dorite vise! Cumpara-i o floare si daruieste-i-o din tot sufletul!
 
a rose for the dead;165376 said:
RaduMan, sunt sigur ca Taniusa va fi a ta daca ai ganduri curate. Puritatea sufletului contribuie la realizarea celor mai dorite vise! Cumpara-i o floare si daruieste-i-o din tot sufletul!

Ma itii trebuie sa o omoare ... pentru a dramatiza situatia.
¨PS. Principalul sa fie din tot sufletul!
 
LightSense;165377 said:
Ma itii trebuie sa o omoare ... pentru a dramatiza situatia.
¨PS. Principalul sa fie din tot sufletul!

Se simte ca-mi e frate ? :D
 
Nu prea merge cu florile in zilele noastre, Radu, ia-o de o buka si zii privind-o in ochii nevinovati de virgina : Taniusha, fii a mea !!! pisicutso !! imi spui apoi daca a mers.
 
Vai de mine, cit de brutal..atunci Taniusha o sa se sperie si o sa sara direct in brate la sacali, and we don't want that :)
 
imagineazati o zi simpla din viata ta...........
te trezesti intro dimineata...mergi ca de obicei la facuyltate...intimplator te intilnesti cu taniusa:) la poarta universitatii...o privesti in ochi ii zici adevarul...si lasi dupa aia sa decurga totul cum o fi........
 
alyyy;165579 said:
imagineazati o zi simpla din viata ta...........
te trezesti intro dimineata...mergi ca de obicei la facuyltate...intimplator te intilnesti cu taniusa:) la poarta universitatii...o privesti in ochi ii zici adevarul...si lasi dupa aia sa decurga totul cum o fi........

Aha , taniusha moare de ris si se duce sa le povesteasca la colege noua gluma :lola:
 
LightSense;165639 said:
O demascheaza faptul ca isi tine picioarele incrucishate cind sta pe scaun :D

incrucisate..asta cum? picior peste picior?...daca da...apu asta-i bred...toje mne...decodificator de limbaj non-verbal:D

ps. shame on me...abia acum am vazut ca tema e Proaspata:D...si eu care credeam ca e de prin 2002....abia acum am vazut ca Radu a revenit:hoho: ....of sesiunea asta...
 
linar;165644 said:
incrucisate..asta cum? picior peste picior?...daca da...apu asta-i bred...toje mne...decodificator de limbaj non-verbal:D
Da nu ai observat, intreaga tema este o aberatie ... Incerc sa nu stric atmosfera :))
PS. Faptul ca nu eshti virgina si ai deprinderea sa picioarele incrucisate inca nu inseamna ca cele virgine nu au obiceiul asta :lola:
 
Back
Top