The best internet Browser ??

iulik

New Member
Da-ti aici o nota pentru browserele INternet cunoscute pina la moment.
Parerea mea este IExplorer for Windows shi Netscape for linux.
 
Destul de interesant, numai ca tu ai uitat de un lucru. Skinurile crapa resurse :wink:.
Eu cred ca browserul ar trebui sa fie browser shi nu altceva.
 
ce avantaje nu ar fi avut Netscape-ul el practic a murit pentru majoritatea utilizatorilor... asha ca :lol:
 
Radium, NetScapeul a murit definitiv.
AOL a cumparat netscape shi pentru a pute convinge microsotul sa introduca in windows utilitarele aol a fost nevoita sa distruga ntscape. asta a fost prima conditie impusa de microsoft deci IE nu mai are concurenti.
 
Si sa nu iutati de Opera care a lansat recent ultima versiune Opera 5.12 e destul de mica si foarte repede incarca paginele
 
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE>
Pe 2001-07-09 13:17, sus a scris:
Si sa nu iutati de Opera care a lansat recent ultima versiune Opera 5.12 e destul de mica si foarte repede incarca paginele

[/quote]
Intrebarea este, nu are la baza IE ??
Apropo voi ati auzit de Surfro. Este primul browser absolut rominesc, dar are la baza IE.
 
de ce adica trebuie? poti sa lucrezi cum vrei chiar pina la urma sa lucrezi pe lynxul linuxului prin terminal sau emulator daca este dorinta :smile: principalu creativitate si oleaca de software.
 
Caut adrese despre Moldova si in special relatiile ei cu Federatia Rusa.Sunt studenta la Strasbourg si am de facut o diseratie pe una din tarile europene si mi-am zis ca nu ar fi rau sa arat ce valoreaza de fapt tara noastra,care aici are imagine de "suburbie" ex-sovietica si ca dimpotriva e mult mai mult decit o tara catalogata in Vest drept "patria prostituatelor".
 
foarte nu la tema acest mesaj

Dar referitor la site, in mai multe site-uri moldovenesti se observa strinsa legatura cu federatia rusa, numai ca nu e chear ceia ce cauti tu
poti sa intri aici
http://forummd.net
 
Dar la tine ce e in tema Zeule ? Eu credeam ca ai mai multe cunostinte despre internet decit oricine,ca te-ai apucat sa scrii despre Web,dar vad ca stii mai putine decit mine,plus ca te exprimi ca un ultim... Ciao !
Jos cu ratatii !!!
 
Pe 2001-12-07 08:04, Eli a scris:
Dar la tine ce e in tema Zeule ? Eu credeam ca ai mai multe cunostinte despre internet decit oricine,ca te-ai apucat sa scrii despre Web,dar vad ca stii mai putine decit mine,plus ca te exprimi ca un ultim... Ciao !
Jos cu ratatii !!!
Eu defapt nu am facut alt ceva decyt sa-ti raspund la intrebarea ca re nu a fost pusa la tema ....

Se cunoste ca esti nou aici, da lasa ca cu timpul o sa te obisnuesti tu ... :smile:

P.S. ar trebui sa citesti fag-ul, pentru ca se cunoaste ca nu l-ai citit, daca doresti sa ma bruschezi, sau sa ma ofensezi cumva, atunci folosestete de mesaje private ...

Cele bune
 
Pentru windows IE is the best!!!
Cine a utilizat DOMu din IE si cel din NN stie care e diferenţa, nu se compară.
Undeva pe aici era un link la microsoft unde se spunea ceva de IE for unix, era numai pentru solearcă şi HP-UX, dar şi aceasta e un nceput...

După mine, IE foreva!
NN must (already :smile: ) die!
 
Back
Top