Toast'uri !

<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE>
Pe 2001-10-20 10:42, arina a scris:
of, baietii ieshtia :wink:
[/quote]

asta toast asha ??? :smile:
 
negru: ei, las' sa fie :smile:

despre toastul lui kedd cu picioarele si capul: eu iaca ma gandeam de ce eu nu port fusta scurta, dar acum am gasit raspunsul: mie mi-i jele de baieti si eu ma gandesc la viitor. deci, fetelor, sa bem pentru a nu purta fusta scurta, in asa mod baietii nu isi vor pierde capul si vom avea cu cine sa continuam specia umana :smile:
 
ia v shoke - noi, baiestsii bem pentru fetele care "dau shi nu se farama" - da arina be pentru fetele care nu poarta fusta scurta - ceva aici nu coincide :lol:
 
mai in scurt...
Tzaritza il cheama pe slujitor intr-o seara:
ia hociu Carolea segodnea nociu..
_ no tzaritza, 200 let kak on umer
- ia evo hociu
se duce sluga la PEtica:
- Petika, varuci, ti acteor, izobrazi Carolea..
ok..
dimineatza tzaritza este foarte satisfacuta:
_ oi, sluga, bilo tak horosho s Karolem, ia hociu etoi nociu PEtra 1..
- Tzaritza, let 100 kak on umer...
- ia evo hociu..
se duce iarasi sluga la Petika:
- viruci, Petika, izobrazi PEtra 1...
dimineatza tzarizta faorte satisfacuta ii spune slugei:
- vcera bilo eshe lucshe.. no ia t znaiu shto eto akteor.. pusti on ko mne sevodnea nociu pridet .. ia hociu evo samovo...
se duce sluga la PEtika :
- vot Tzraita oceni davolina bila, no hocet uje tebea samovo..
- oi, izveni drug, no ia s rojdenia impotent!

tak vipiem za velikuiu silu iscustva!!!!

pot sa si traduc dar cred ca e bine si asha!
 
Erau trei flori.De-odata soarele nu se mai arata pe bolta.Florile hotarasc sa-l readuca pe cer.Merge prima sa-l caute.Ajunge la muntii de fier:da-ti-i drumul soarelui!,astia: da o petala si facem!.Floarea da o petala.Ajunge acasa-soarele asa si n-a iesit.Asa pateste si a doua floare.A treia floare merge si ea la muntii de fier,dar nu da nici o petala.Pur si simplu ii roaga din suflet sa elibereze soarele,ca fara el ele nu pot trai,si nu pot trai si multi alti oameni.De-odata muntii nu au fost de-acord,dar cand s-a intors a treia floare acasa,acea floare care nu a dat nici o petala, soarele aparuse pe cer.
deci:
SA BEM PENTRU FLORILE CARE STIU SA-SI DEA PETALELE LA TIMP!!!
 
Eu nu am stiut ca exista toasturi referitore la flori si in acelasi timp nu am stiut ca oamenii beau pentru aceste flori :grin:
 
La marginea padurii era un copac mare-mare si cu frunze multe-multe.
La radacina lui vine o batrina si sune : sa cada atitea frunze cite pacate am facut!
N-a cazut nici una.
La radacina lui vine o doamna si sune : sa cada atitea frunze cite pacate am facut!
Au cazut vre-o zece.
La radacina lui vine o domnitza si sune : sa cada atitea frunze cite pacate am facut!
Au cazut toate frunzele, copacul a inflorit si a dat roada.
Deci sa bem pentru Codrii Moldovei!!
 
Femeiea e floare.
Barbatul - e apa.
Sa bem deci ca florile niciodata sa nu ramae insetate.

shi sheva deja scornit de femei :smile:
Sa bem pentru aceea ca sa se schimbe cat mai des apa la flori.
 
Referitor la toasturile cu Biblioteca nationala, cu Codrii Moldovei; cineva macar be pentru asa ceva? Ce scrieti tampenii, ah?
 
2Laura: Dupa cum a spus Black partea asta a toastului a fost nascocita tot de fete. Ma shi miram daca cineva din fete nu era de acord cu schimbatul mai des al apei :smile:
 
Back
Top