Toast'uri !

fantastic tost, Ali - Baba sau Osama! hi hi

dar iata un tost din experienta familiei mele:

S-au adunat neamurile la pomenire, sau cum se mai spune la moldoveni, la patruzeci de zile. Si ii veni randul cu tostul si lui D. si el, tinerel, neexperimentat cu tosturile la tsara si unde face: Ei, hai, sa fie toti sanatosi! ei, si neamurile de la masa unde fac: Ei, d'apu chiar asa! si au inchinat frumusel. Numai sotia i-a dat in coasta, care, mai, sanatosi, e mort mai!
 
Arina eu cred ca tu nu umbli in fusta scurta deoarece la tine picioarele nu-s standart, si erai beata cind ai scris tostul :P
 
Mergea o fata pe strada si deodata a observat cum un baiat o urmareste, ea mindra merge mai departe iar cind se intoarce vede ca baiatul iar o urmareste, ea se intoarce si merge mai departe si cind se intoarce el nu mai este Asa ca hai sa bem pentru acei care fura liucurile de la canalizatie :D
 
Vine o baba de vreo 80 sub un copac si spune:
Doamne lasa cada atitea frunze cite pacate am facut
N-a cazut nicio frunza,
Vine o doamna de vre-o40-45 de ani si spune
Doamne lasa cada atitea frunze cite pacate am facut
A cazut vre-o 5,6 frunze
Vine o fetiscana de vre-o 19-25 de ani si spune
Doamne lasa cada atitea frunze cite pacate am facut
A cazut toate frunzele,copacul a inflorit si a rodit :D
Deci da sa bem pentru fetele care infloresc si rodesc :wink:
 
Traiau odata doi prieteni. Unul era 'bik' iar altul era normal. Shi iaca ca cel 'bik' shia gasit o prietena normala , iar cel normal o 'bi4ka'. Cu timpul, patsanul a devenit 'bik' iar 'bikul a devenit' patsan.

Dar hai baietsi sa bem pentru fetele noastre care nu ne dau voie sa ne facem bishi! :D
 
la multi ani..noroc si sanatate,dar mai principal ii noroc..caci ce folos ca cei de pe Titanic au avut sanatate,daca n-au avut noroc?
 
Back
Top