top speedul personal/masina. va rog SINCER!

Uraaaaaaaaaaaa 150km/h cu jawa mea,dddaaaaaaaa imi inchipui cum e sa mergi cu 250 cu honda600.Pe motocicleta caif nu pe masina.
 
shefilor recodr nou !!!
pe autostrada cu TOYOTA YARIS, motorul 1000 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

189 Km/h

pedala de gax era tocmai in podea :smile:
 
Am mai postat odata, da' s-au pierdut mesajele

Top speed-uri

Calibra turbo 4x4 preparata - 250km/h bucuresti pitesti - proprietete personala

Mercedes E230 '98 195km/h la Baneasca, mergea mai mult da' era aglomerat (are cam 220km.h top speed-u) proprietate personala

Mercedes E200 '94 210km/h Bucuresti-Pitesti, io eram in dreapta, conducea un amic.
 
~ 213-215 km/h ieri noaptea pe un drup cam suspect..... cu camaro meu.

recordul urmeaza sa fie batut curind :smile:
 
230km/h cu Eagle Talon Tsi (aceeasi ca Mitsubishi Eclipse) modificata 250 hp atunci, acum 280 hp. Viteza maxima permisa de transmisie 245 km/h ( all wheel drive). Sincer sa spun n-as mai face-o incodata. E prea periculos. Nu se merita.
 
taraboste,
din pura curiozitate,
unde se afla masina asta, si cine a modificato?
ce modificari s-au facut?

eu stiu ca in moldova tuningul nu este chiar atit de dezvoltat, dar despre romania am auzit mai multe.
spune-mi ce stii.
 
Masina am modificat-o eu singur. O teava de esapament putin mai mare si ridici presiunea la turbo putin si gata. Destul de usor. Daca merg mai departe cu modificarile se poate sa stric masina.
 
am mers cu Range Rover 4.6 cu 160 km/h...cum merge masina asta eu am ......X5 merge undeva 210 km/h max, dar Range Rover merge 200km/h care e o animala mai mare ca X5...ci comfort, ci sunet scotea motorul cela cand mergeam. :ciupel:
 
Saptamana trecuta am mers la volan la un Citröen...asa zdarovai...parca e Renault Kangoo.....motor diesel! Eu vapsce am ramas socat de masina ceea...am scos din ea 185 km/h...cat sta pe speedometru...
 
Coolgreetings si la mine asa scoate 236 km/h, si Porsche lu un cunoscut de-a meu scoate 280 km/h, da cand ai sa scoti tu, atunci scrie!
 
Back
Top