top speedul personal/masina. va rog SINCER!

Vazut in Bucuresti
Baietii%20de%20bani%20gata%20din%20Romania.jpg
 
dnd :eek: :eek: :eek: :eek: :x :x :x :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf:
Se vede ca Rominia se duce in EU! hehe.
Eu personal 160km/h cu Skoda Fabia 1.4Mpi (vreo 70 de cai are mi se pare).
 
nu bate capul, mai repet odata :-D

negru said:
shefilor recodr nou !!!
pe autostrada cu TOYOTA YARIS, motorul 1000 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

<b>189 Km/h </b>

pedala de gax era tocmai in podea :smile:
 
negru said:
nu bate capul, mai repet odata :-D

negru said:
shefilor recodr nou !!!
pe autostrada cu TOYOTA YARIS, motorul 1000 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

<b>189 Km/h </b>

pedala de gax era tocmai in podea :smile:

Iaka ce sa intimpla cind baji o tonna de electronica in un motor de un litru.
Da serios, nu so rasturnat dranduletu la asha viteza? Deshi lavoi prin Italy merg ciuvashii cu Punto cu 180+ km/ora. Nebuni :wtf:
 
negru said:
shefilor recodr nou !!!
pe autostrada cu TOYOTA YARIS, motorul 1000 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

<b>189 Km/h </b>

pedala de gax era tocmai in podea :smile:


Bai, negru, sa ii spui poveshtele aceste la copkii tai sa te creada ei macar, ca esti zuper-man!!! Shii cu pragonu ista!!! :proba: tu real fara ca sa baji electronica (care are sa te coste nu putin, da mai mult decat jumate de mashina) in motoru de un litru tu 189 km/h nu scotsi!!! Asta tu trebuie sa bagi in motorul shela vreo 5000 de euro macar ca sa scoti!!!! Motorul de un litru pe drum orizontal (daca ai facut 189km/h la vale asha shi spune) nu poate ajunge la 189 km/h! Shi to tu daca a sa baji chiar atata kapusta in motor ap el al tine a sa manince la 15-20 litri. Asta ii posibil sa se faci cu un motor de 1 litru 189 km/h daca motorul ii rc (renesis concept), ori la tine krasnaia zona la tahometru se incepe la 9500 rpm shi la tine mashina ii pe baza de hidrogen! :clap:
 
Shefu, v nature ii cam slojno de crezut asha sheva.... :roll:
In principiu ii posibil, numa ca motoru de genu ista nu traieshte mult, vre-o cateva curse. Da motor pentru mashina de serie...nush-ce i-ni pare ca ii pragon...
A, da tu sluchiaina nu erai abkurit? :crazy:
In cazu ista ap te cred ca ai vazut 189 km/h :D
 
la mai multi le-am zis de viteza cea mai mare a unei masini, cand am fost si eu in ea...pe langa Chicago, in masina lui madwolf...si el (dar si Dan) era foarte degajat, calm...da' eu abia ma abtineam sa nu fac panica :lol:
era vreo 190km/h
 
saptamina trecuta am fost la kiev cu seful meu dar el are un BMW 760 Li karoce doamne fereste si am mers eu la volan
daca stiti trasa odesa-kiev mai in scurt ii drum drept de la odesa pina in kiev
am ridicat cu BMW 240 km/h da mi se parea ca merg cu vrio 140 cind am vazut deodata am ridicat piciorul de pe acceleratie (clar lucru ca nu prea vroiam dar ma impus seful) :p
 
cu animala asta 760Li intr-adevar nici nu simti cu ci viteza mergi, tre sa sie un ciaf tare mare sa stai cu fundu in scaunele cele super comfortabile
 
3D said:
Bai, negru, sa ii spui poveshtele aceste la copkii tai sa te creada ei macar, ca esti zuper-man!!! Shii cu pragonu ista!!! :proba: tu real fara ca sa baji electronica (care are sa te coste nu putin, da mai mult decat jumate de mashina) in motoru de un litru tu 189 km/h nu scotsi!!! Asta tu trebuie sa bagi in motorul shela vreo 5000 de euro macar ca sa scoti!!!! Motorul de un litru pe drum orizontal (daca ai facut 189km/h la vale asha shi spune) nu poate ajunge la 189 km/h! Shi to tu daca a sa baji chiar atata kapusta in motor ap el al tine a sa manince la 15-20 litri. Asta ii posibil sa se faci cu un motor de 1 litru 189 km/h daca motorul ii rc (renesis concept), ori la tine krasnaia zona la tahometru se incepe la 9500 rpm shi la tine mashina ii pe baza de hidrogen! :clap:

ca drumul a fost orizontal nu pot spune, putin putin era inclinat vreu 1 % cred ca! dar nu era o vale, de obicei Yaris are limita de viteza la 164 km/h, tahomentrul arata 189 km/h, singur am afigh1t...

Special pentru Bion: NU, nu eram abkurit :)
 
vara asta record nou 230 km/h BMW 2.5 D, Chisinau - Bucuresti, bagameash sexu in daciile shelya, avea sa fie si mai mult...
 
ciofu said:
cu animala asta 760Li intr-adevar nici nu simti cu ci viteza mergi, tre sa sie un ciaf tare mare sa stai cu fundu in scaunele cele super comfortabile
chiar ca este un lux de nemaidescris cind mai ales apesi pe butonul careiti face masaj la fund si la spinare
 
Back
Top