Trance shi tot felul de Carnats de asta...

ei, da' acolo se da voie sa inregistrezi doar 60 sec, pentru restul tre de cumparat programul cu $30 :-? da' asa se inregistreaza tare bine
 
Arina said:
adica cu numarul cela nu tre de platit? sau care e functia lui?
da cu numarul cela nu trebuie de platit :)
Okei cred ca-l caut maine azi deja ma duc la culcare {maine am o zi grea... examene :)}
 
pai da ,daca programa cere asha ceva, inseamna ca introdu numaru shi inregistreaza normal minute intregi...la urma urmei la winamp gasesti pe gratis astfel de plugin, pe care lam folosit shi eu, destul de comod,insa daca tu folosesti wmp...
 
eu folosesc winamp de obicei (cand ascult din mp3), dar cand ascult din net radio mai bine merge cu wmp.

apoi s-o luam pe pasi...dupa 60 de secunde imi apare o fereastra despre inregistrare...acolo undeva (sunt 2 spatii) tre de pus 404...
 
a, asta se face ;)
doar o chestie, inregistrarile nu se primesc de la inceput pana la sfarsitul mixului etc. nu din cauza ca net-ul gliucheshte, dar eu cand intru si ies din radio nu corespunde cu inceputul si sfarsitul.
 
Arina said:
iata a fost o data Sasha la Soho, dar nu s-a primit sa ma duc (intrarea era numai 50 lei), a fost de 2 ori DJ Aligator, dar aista nu-mi place. vreau sa vina Paul van Dyk, Paul Oakenfold, ei, si mai sunt cativa olandeji pe care-i vreau :D
Arinuta, DJ Aligator e intradevar doar cirnatz de genul CarMez, de asta el poate sa vina ca nu coasta mult sa'l aduci la noi pe cind PaulVanDyk sau PaulOakenfold sunt ceva mai sus deasupra simplului "cirnatz" si deaceea ei si incaseaza taxe mai mari (cred eu!?) pentru a veni undeva... asa ca pina la urma nu cred ca avem noi fericirea sa'i vedem pe aici... din pacate
si ne ramine sa ne delectam cu ce avem pe calculator :(
 
mi i'mi place ultimul timp Miranda albumul "Northen Lights", Delerium cu "StoneTower" si "Syrophenikan"... mai sunt si mixurile lui Seb Fontaine si Nalin&Kane. Desigur sunt cam vechi dar asta e... ceva nou inca nu prea am avut ocazia sa ascult..
 
cred ca va cunoasteti, odata ce faci burn-uri la CD-uri (asta in cazul daca le faci) :)

Shi apropo de calitate shi de mixuri... spre exemplu ce am acum pe HDD>
1. 01-va-zillion beach 2001-sn (11:10)
2. Catharsis - Live at Bad Monkey 3 7 01 (70:37)
3. Armin Van Buuren - Live @ Dance Dept 04.07.2001 (58:44)
4. Astral Projection - Live At The Brotherhood Beach (82:23)
5. Chicane - Live in Palladium (22.01.2000) (58:08)
6. Fuzion - Live @ TranceAddict Radio (73:51)
7. DJ Fuzion - TranceFuzion Radio - Live From Woofur.com 11-12-00 (71:32)
8. DJ Fuzion (69:32)
9. Dj Sabas - Rebirth (62:47)
10. Club Eau Arnhem - dj astrid live-sat-09-xx-2001 (113:39)
11. DJ Scot Project - In The Mix At SSL Pickup-05-27 (76:49)
12. DJ Tiesto- (23:26)
13. Ellen Allien (Berlin) - Live at Love Parade 2001 (19:53)
14. Ferry Corsten - Live at - Radio 538 - 09-15-2001 (55:34)
15. GTR (Gareth Emery) - Promo Mix (April 2003) (71:13)
16. Jon O'Bir Live on Radio 1 Jan 03 2003 WRN2003 (32:32)
17. Maarten Schippers - Live at Serenity Party (56:50)
18. Matt Hardwick - Live at NEC Gatecrasher-04-13- (46:05)
19. Ferry Corsten System F - Trance Nation 4 CD 1 (76:39)
20. Pascal Feos - Live 2001 (53:10)
21. Paul Oakenfold - Essential Mix Ibiza (118:35)
22. Paul van Dyk - Live at Cream@Amnesia, Ibiza (16-08-02) (120:03)
23. Ronski Speed - Live at Sputnik (intensivstati (53:50)
24. Talla 2XLC goes Pulsedriver - Tunnel Trance Force CD01 (79:38)
25. Zombie Nation - Cocoon Club @ Hafentunnel, Frankfurt/Main (58:42)
 
Arina said:
a, asta se face ;)
doar o chestie, inregistrarile nu se primesc de la inceput pana la sfarsitul mixului etc. nu din cauza ca net-ul gliucheshte, dar eu cand intru si ies din radio nu corespunde cu inceputul si sfarsitul.

pai eu ash fi multsumit shi cu ceea ce se primeste :)
 
Buna colectie...nu ma pot lauda cu astfel de colectii, in schimb am piese destule...cu toate ca tot timpul am inteles ca pentru om cintecul va exista mereu shi va dori in continuare ceva nou, ceva mai mult decit are...
PS A incercat cineva sa mixeze?
 
ma mai joc din cand in cand cu Tractor DJ Studio..., Ableton Live shi Mix Vibes Pro, adica ceea ce tine de mixurile doar pe calculator..., din pacate nu am avut ocayia sa ma joc cu un mixer mai ka lumea.
 
dnd , lol
eu fac somewhat musica , clar ca not professional
da dk ma gandesc , as dori niste opinii despre ce`i nui bine in "cantecele" mele ...
any1? volunteers? :)))
:roll: :roll:
oh ... cantecele synt fakute din fragmente din alte , combinate.. sa nu va para k e tare mare ... lucru :)
but i`d appreciate niste opinii :)
 
Goldfrapp - Strict Machine (Benny Benassi vocal mix)
Murk - Time (Peter Rauhofer)
Meat Katie & Elite Force - The Answer (Santos remix)
Three Sixty - Body Music
selective care mio placut ... mai adaug in citeva minute altele, dupa reboot.
 
Back
Top