Tranzitie de la moldova.net spre we.md

imi pare ca in inboxu meu au reaparut mesaje pierdute, de prin 2001
laugh.png
 
Frumos restyle dune, dar tind sa fiu de acord cu cei care sustin brandul moldova.net . E mai puternic si exprima cred mai bine atmosfera discutiilor.

Oricum, imi pare bine ca a revenit functional si nu a ramas doar o arhiva. Si vad ca lumea inca se drogheaza cu forumul asta. Bine v-am regasit lume! :D

P.S. Bezdelniki... iar pe forum tarcitzi? Pentru ce luati salariu?:D
 
E bine ca s-a schimbat moldova.net
Am citit ce scriam si ma simt atit de tinar deodata ... Cita energie depusa pentru a misca degetele pentru o satisfactie atit de putin tangibila ... Ca si in acest exact moment de fapt :D
Cred ca am imbatrinit. Ar trebui sa-mi dau o palma ^^
Dune - presedinte.
[K] - unde se deschide task managerul la Mac once again ? :inger:
 
iavshoke...
"we.md" parca's matrimoniale :D ..sorry dune..da eu's cu K..dor de domenu' vechi...
hello lume!
 
:)))))) da, si eu le simteam ca ceva gen noidoi.ro ))) dar sunt recunoscatoare si pentru aceasta inviere
si nu din placere s-a renuntat la domenul vechi, deci o sa ne obisnuim si cu asta.
 
Salut Arina, ai nevoie de fotografii sau vrei ca siteu sa ramina online permanent? El dupa cum era inchis pentru noi inregistrari, ma gindeam sa-l pune offline... putem insa sa-l punem pe net pentru o luna doua in caz ca lumea vrea sa acceseze fotografiile. sau de lasat permanent online? nu stiu...
 
eu zic permanent online.... cel putin eu aveam niste albume din calatorii. as putea sa-mi sterg strambaturile de alta data, dar in rest sunt mai multe foto cu locuri vizitate. multumesc :D
 
ok, cred ca putem sa-l readucem online pe adresa veche in 2 saptamini. dupa asta am sa vad daca se poate transfera aici sa fie online in mod permanent. ma gindesc aici de facut o galerie integrata in forum unde lumea poate pune fotografii noi sau mai vechi de pe lapixel sa nu exista doua sistem diferite cum a fost pina acum...
 
ah, lapixel... dulce amintiri amare... cre ca inima mea n-o sa reziste...
btw, se poate de schimbat fontu pe ceva mai potrivit pentru browser... ca arial de exemplu?
 
"haha, la mine scrie "new member".... apesi pe nume si e din 5 mai 2001 :)) oumaigad se apropie aniversarea de 10 ani a forumului. hai sa ne gandim la reunion de pe acum "
Arina, dap cand e data cea mare? nu era in april? parca asha era... blestematul de aprilie :)
 
Back
Top