tsigarile

nu intreba tu pe altii de ce fumeaza, puneti aceasta intrebare tie, dar nu raspunde ca sunt nervos sau ai careva probleme. raspunde din punct de vedere al necesitatii de a fuma
 
sunt de parerea ca fumatul nu e un hobby, pur si simplu devii dependent de tigari,
dar daca tare te starui, atunci poti renunta sa fumat, am incercat si sa primit, 8 luni nu am fumat, si iarasi fumez, inca nu mam gindit cind sa mai incerc inca odata.
Da, ma gindesc ca diferite tipuri de probleme multe ori te aduc la acest pas, dar sunt mai multe cauze, totui relativ.
 
scream, vrei sa-ti spun de cand tu tot cu incetul lasi, dar intr-adevar tot mai multi fumezi, de prin clasa 7 daca nu mai inainte
 
arina,un spirit de observatsie exceptsional,insa vapsheta am inceput sa fumezi in clasa a 9-10,asha nu trebu exagerari,te rog :grin:
 
9-10? eu te rog! poate inaite nu era foarte regulat, dar era!
si chiar 9-10 daca e 9 atunci e mai mult cu un an ce inseamna in istoria fumatului - mult!
 
Pe 2001-12-28 04:05, Victor Prohnitchi a scris:
nu intreba tu pe altii de ce fumeaza, puneti aceasta intrebare tie, dar nu raspunde ca sunt nervos sau ai careva probleme. raspunde din punct de vedere al necesitatii de a fuma

Eu intreb deoarece eu nu fumez... Shi ma starui sa nu fiu nervos... dar chear daca se intimpla asha ceva eu bat cu pumnii in parete pina imi trece :grin: shi nu ash vedea cum m-ar linishti o tsigara :grin:
Бросай курить, вставай на лыжи...
Здоровьем будешь необижен...
 
Ce fel de hobby sint tsigarile? Dar poate le colectioneaza cineva (mai bine trabucuri)?
Daca tot are cineva asa un hobby, hai discutati despre tsigari, nu despre fumat.
 
Back
Top