Ultimul film vazut

Pisiulea;158419 said:
Apocalypto...am fost la Patria la premiera...tare bun...mergeti si voi ;)


eram cat pe ce sa ajung.. n-am fost numai de aceea ca era cu MDL10 mai scump decat taxiul pana acasa :) (cel mai ieftin bilet)
 
_ da shii cu viata lui ?
biggrin.gif
 
Dak va plac sherpii, mici, mari, veninoshi, shi dak va plac scenele in care aceshtia apuca shi invenineaza oamenilor un ochi, o limba, o mana, un penis... apu' uitatzi-va....
Personajele din avion mor una cate alta. Ei, clar lucru sunt vreo doi care miraculos se salveaza! In afara de multzi sherpi, nimik interesant. Scenariul cred ca putea fi gandit mai bine... Sunt unele faze comice cat de cat.

Snakes on the plain.....
 
Apocalypto !!!! Must see...am stat pe nervi tot filmul, un action fantastic, merita de vazut mai ales la cinematograf
 
Apocalypto chiar e interesant... Are nishte faze super-amuzante.... Shi filmul prezinta istorie, m-ai n-am plans...

P.S. pentru plain - scuze.
 
Ensayo de un crimen (1955)
93m.jpg
"A bizarre black comedy about a man whose overwhelming ambition in life is to be a renowned serial killer of women, and will stop at nothing to achieve it - but not everything goes according to plan..." (rezumatul de pe imdb)
 
Oasis (2002)


Nu e film pe care-l privesti sa te relaxezi, dar de privit face. Mai jos este parerea unei persoane ce a privit filmul (parere care m-a facut sa-l privesc):

An amazing human story - insightfully illustrating how 'wrong' our points of view can be as we take things for granted, going about our daily lives, assuming we are (always) right. Truly an eye-opening film.
 
Back
Top