Ultimul film vazut

Daca zici ca e despre oameni care nu stiu ce vor, atunci ai nimerit bine. O sa-l privesc numaidecit. Priviti Prestige lume!
 
Smoking Aces, Desul de acceptabil, sunt citeva pragoane dar merita de vazut pentru starea de suspans in care te tine in unele momente.
 
Così fan tutte (1992)

un film tare "bespantovyj", care insa am impresia ca descrie ceea ce acum aproape ca a devenit adevar incontestabil (poate si inainte era, dar nu omniprezent cum e descris in film si cum deseori in viatza reala impresia se creaza).
 
Pride&Predujice ...aceeasi poveste ...alti actori...primul film mi-a placut mai mult...asta e mai plictisitor sa zic asa...si Darcy e mai urat:D
 
Primul e si mai lung, avea vreo 6 - 7 epizoade. Mie mi-au plakut Misterii Darcy in ambele, cred ca imi place personajul lui Darcy. Nu pot sa inteleg cum au putut atit de compact sa faca filmul asta nou, foarte multe au omis.

Ultimul film vazut - Tristan si Isolda, bun film
 
Am vazut aseara "Brokeback Mountain" - 'nteresant, mi-a placut, numai ca tare m-an chinuit cu maraitu' lui Heath Ledger - imita un accent hpsh si vorbeste abia deschizand gura, cred ca aici oleaca s-a exagerat, da filmu ii bun.
 
Filimon;164245 said:
Am vazut aseara "Brokeback Mountain" - 'nteresant, mi-a placut, numai ca tare m-an chinuit cu maraitu' lui Heath Ledger - imita un accent hpsh si vorbeste abia deschizand gura, cred ca aici oleaca s-a exagerat, da filmu ii bun.

l-am vazut si eu (mai demult).. ii despre p**@ri :)
 
Otilia;164177 said:
Primul e si mai lung, avea vreo 6 - 7 epizoade. Mie mi-au plakut Misterii Darcy in ambele, cred ca imi place personajul lui Darcy. Nu pot sa inteleg cum au putut atit de compact sa faca filmul asta nou, foarte multe au omis.

Si mie imi place personajul lui Darcy..."nedastupnyi":D ..dar in primul film era mai dragutz si mult mai atragator...la fetzishoara ma refer
..al doilea film cam de aia si nu mi-a placut pentru ca e superficial as zice...si uneori chiar monoton...

tare as vrea sa fac rost cumva de primul film...e unul din favoritii mei.:D
 
Memento, cu Guy Pearce si Carrie Anne Moss :) si ceea ce mi-a ramas dupa: Memory can change the shape of a room; it can change the color of a car. And memories can be distorted. They're just an interpretation, they're not a record, and they're irrelevant if you have the facts.
 
Back
Top