VIATA ARE GUST DACA:...

creator, gigele, nu pre intseleg ce-tsi tre tsie sa te anini de nickul meu pentru a imi vizualiza fizicul
io puteam sa ma numesc shi baba leana sau lolita-baby shi tot cu acelashi trup ramaneam
daca chiar te ajuta, ian inchipuietsi de-aici ce esti in stare : ma cheama oxana shi am nouasprezece ani
tu nu tre sa imi spui, ca deja stiu dupa ce scrii : te numesti retardo si ai paisprezece

shi in general, se poate sa zici shi tu sheva de la tine la vreun topic, sau numai ai sa analizezi mereu fara pic de talent sau "logica" ce scriu ceielaltsi ?
 
La inceput gigel dupa aia retardo, cred ca urmeaza bastardo si nu mai stiu cum altfel... o sa-mi fac o lista sa nu care cumva sa uit vre-un nume. :lol:
De ce analizez totul? Pt. ca e distractiv, imi place sa vad cum reactioneaza fiecare, plus ca imi spun si parerea oarecum. Si e un fel educativo-distractiv de a-ti pierde timpul, nu crezi? :lol:

Daca am paisprezece? :crazy: Esti aproape, dar asta daca rotunjim cu un deceniu + si - niste ani. Sper ca ai cunostinte vagi de aritmetica macar. :P

Lara said:
nae nu sunt, dar cand vad ca exista atatsia idiotsi ca shi creator printre barbatsi, tare ash vre sa hiu

Idiot nu e clasificare tocmai corecta, mai incearca, poate reusesti sa scoti ceva mai bun din creerasul tau. :D

P.S. nu respecti copyright-ul, "gigel" e plagiat. :P
 
fii linistit, yo cred ca cine te-a botezat nu o sa imi ceara bani pe copyrightu shela, tsi se potriveste pre ghine
shi chiar ai nevoie sa-tsi notezi ? ...e mai grav decat credeam

gigel e numele mic shi retardo numele de familie, ca s-a transmis genetic
shi-i asa greu de tsinut minte ?
 
Cyndva vredeam ca nu ma voi plictisi de acest forum, acum vad ca viatsa are gust si fara el...

P.S. Nu am vrut sa supar pe nimeni.
 
... cind bei Koka-Kola .............( sau o inspiri :) )
daca am ghicit raspunsu corect ashtept premiu ... meu.

+
-cind esti tu insuti(ai personalitate) :gizmo:
-cind ai un visssssssssssssssssssssssssssssss :zzz: :zzz:
-cind esti increzut ca cit de ireal shi stupid n-ar fi visul, totushi crezi in posibilitatea de a-l realiza ( :crazy: )
 
Lara, pot sa fac ceva sa ma ierti, sincer, am gresit in ochii tai :cry:

:lol:
In alta ordine de idei:

...cand te simti bine in pielea ta....
...cand te apropii cu pasi mici dar siguri spre ceea ce ti-ai propus...
...cand nu cade internetu' si pot sa intru pe forum si sa vad ce scrie Lara ca sa o pot contrazice indiferent daca sunt deacord sau nu cu ea :lol: ...
 
+
- DACA ai prieteni adevaratzi (poate ma repet dar ash vrea s-o spun shi eu caci e un lucru foarte important in viatza, fara care n'ar fi posibila savurarea acesteia .... deshi uneori ********************************* ) .
 
........daca ai prieteni
........daca iubeshti si esti iubit
........daca poti sa ajuti cand cineva are nevoie de tine
........daca stii ce vrei si ce trebuie sa faci
........daca ai un scop pe care vrei sa-l atingi
........daca stii sa te bucuri de fiecare clipa
..................
 
viatza are gust duminca seara cand te gandeshti ca a doua zi de dimineatza la serviciu treb.... tocmai ymi vine sa ma ympushk!
:D
da vasheta viatza n-are gust... daca sa ne gandim mai bine...
 
Doar daca e ca al tau . :D



Bine ai revenit Melania ! :sarut: .... sa adaugi ingrendientul ce numai tu il ai la retzeta forumasului , pentru a il umple din nou de savoare . :wink:
 
daca luam in consideratzie ca majoritatea mincarii pe care o consumam (mai ales iarna) este importata ... ap eu simt un gust turcesc mai degraba ... sau america(brazilia...) ..... da voshe known impotriva la asta exista juvachki .... da shi asheia cu gust turcesc mlea .... :lol:
 
Back
Top