Vizita Chisinau peste 2 zile - recomandari?

da, astia mi-au stricat toata placerea de a merge cu trenul... desi anul asta am fost la mare cu trenul si dupa 14 ore de mers, deja nu mai conta. mai ales ca la Ploiesti s-au urcat o gramada care stateau supra etajati pe coridor, fuma toate lumea dupa cum avea chef si nimeni nu spunea nimic... dupa 20 de ore si caldura infernala, deja nu mai aveai chef nici sa fumezi :D
 
Adrenalina, => ca nu tre sa mai mergi cu trenul cand vin studentii/elevei de la politie , acasa...noi mereu am mers ff comod....nici urma de tortil :D........ decat un cearsaf de tigari (aprox 1500 pachete) o data!!
 
maron;217087 said:
Adrenalina, => ca nu tre sa mai mergi cu trenul cand vin studentii/elevei de la politie , acasa...noi mereu am mers ff comod....nici urma de tortil :D........ decat un cearsaf de tigari (aprox 1500 pachete) o data!!

Aha banuiam eu ca maron e cu lumea interlopa.
Oricum trebuia sa imi gasesc alta sursa care sa imi aduca super slim-uri din RM la preturi de contrabanda :D
 
:))) nu m-as risca dar am vazut cu okii mei...si:conducatorii de tren " stiu si unde sa plaseze pasagerii...unde s-au descoperit tigarile erau 2 mamici cu bebelusi sub 1 an

Dar nu-ti face griji 2 cartusei ti-aduc , ca e legal :D
 
@popej : este pe blogul tau acolo o poza a unui afis pe care scrie ceva despre un unguent vaginal...ultimul punct e genial inofensivitate maxima :) tipic Moldova
 
Trenul pleacă seara şi ajunge la Chişinău dimineaţa următoare. Eu am dormit mereu (doar la graniţă m-am trezit).
Nu cred că e problemă cu fumatul pentru că în timpul călătoriei aproape toată lumea doarme.
 
Back
Top