Yellow Submarine

Da noi (adica Metaliuga Nightwish si Zop.. la sfarsit o venit si gila...) am fost la Submarina!!!!!!!!!! Si am ascultat ZAetzzzz- Volkkkkk!!!!!!!!!! ta-la-la-la-la-la-la ta-la-la-la-la-la-la ta-la-la-la-la-la-la :crazy:
 
:hahaha:
da.. numa ca in Traktoru' Mort nu erau baieti sexoshi ca Vali (vocalistul di Aeon Of Death) ..... :lol:
 
iaka eu am fost la Trigon .. impruna cu ox2 shi catyusha/// shi parca totul a fost tare pantova...
iar pana la urma tot nu mai puteam sta acolo shi la bis... shi m-am dus la Lodka sa-i vad pe totsi....
 
mda... iaka am sunat eu la Submarina.. si mi-o zis ca pyna pe 15 nu o sa fie nici un concert si nici macar barul nu o sa fie deschis....... :(
 
gila said:
iaka eu am fost la Trigon .. impruna cu ox2 shi catyusha/// shi parca totul a fost tare pantova...
iar pana la urma tot nu mai puteam sta acolo shi la bis... shi m-am dus la Lodka sa-i vad pe totsi....

poate n-ai observat , dar am fost shi eu pe-acolo.... "tsi-nchipuieshti?" ce fignea :P
 
amelie said:
gila said:
iaka eu am fost la Trigon .. impruna cu ox2 shi catyusha/// shi parca totul a fost tare pantova...
iar pana la urma tot nu mai puteam sta acolo shi la bis... shi m-am dus la Lodka sa-i vad pe totsi....

poate n-ai observat , dar am fost shi eu pe-acolo.... "tsi-nchipuieshti?" ce fignea :P

pe tine te vede in fiecare zi acasa... asha ca n-ai ce te "jalui"..:)
 
am auzit ... din surse neoficiale.. ca pe 15 la Submarina o sa fie in concert Death.. posibil tribute to Death.. ca si anu trcecut............... eh.. tare ash vrea sa fie adevarat......... ca mi s-a facut deamu dor de yellow..........
 
mda.. tribute to death nu a fost.........
dar in schimk pe 5 o sa fie Offertorium si inca o trupa de Doom......... pretul maxim 30 lei...... asha ceva nu tre de scapat........ abia ashtept......
da pyna atunci e concertul de symbata de la Black........... :crazy:
 
iaka despte concertu' de pe 5.......
pret 25 lei....
sorry ca e in rusa... dar in romana nu am gasit si de tradus nu prea am kef.. :P
05 февраля 2005
клуб Yellow Submarine

St. Agatha's Night
Первое в этом году выступление группы Offertorium при поддержке Shadow's Dreams Symphony

Вас ждут проверенные временем старые хиты + премьера нескольких новых песен и сюрприз от Offertorium, а также новое имя на молдавской doom'овой сцене - открытие осени 2004 - группа Shadow's Dreams Symphony.

Если Offertorium не нуждается в особом представлении и уже хорошо знаком любителям музыки как в Молдове, так и за ее пределами, то для S.D.S. это будет лишь второе выступление на большой сцене.
Первое с большим успехом прошло в октябре 2004 г, благодарными слушателями добротного материала группы стало большое количество шотландцев, наводнивших в то время Кишинев.

Что же касается материала, то он, сочетая в себе меланхоличность Estatic Fear с депрессивностью и мрачностью ранних Theatre of tragedy, является отличным образцом gothic, doom и progressive

Также в программе планируется подборка лучших готических хитов (synth / synth-goth / ebm / future pop / gothic metal / doom), которая не даст вам скучать в ожидании начала концерта, который начнется в 21:00.
Адрес клуба : Chisinau, bd.Stefan cel Mare, 200
Телефон : +(373 22) 222 337

sursa : www.offertorium.com
 
Back
Top