Yellow Submarine

da, eu tot ma duc... ieri cand iesheam din shkoala am vazut afishele. da ei daca canta numa yn germana cum acolo de yntzeles ce canta? cred ca o sa ascult cum ascult shi Lacrimosa :roll:
 
uai, nu shtiu cum la altzii da nie tare-ni plashi Offertorium... shy shy mai mare respect pentru ca-s din Moldova... shi au numa 6 piese da de-am yi ascult la rand po krugu.... ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!
 
he-he.... mie tot imi plac la nebunie...:)
cand am fost la primul lor concert.. am ramas pur si simplu shocata.. nu-mi venea sa cred ca la noi se face ahsa muzica.... da baietii is bravo.. toti is de la conservator... fac muzica .. nu gluma..:)

Si azi si ieri.. si alaltaieri...... toata ziua am ascultat Offertorium.. in CD_player...:)
tare kruta.. sa mergi pe strada... si sa asculti asha muzica.. tare kruta!

Abia ashtept concertul! :crazy:
 
Violonista din Offertorium
TN_Nastea.jpg

Offertorium
bio_off_foto.jpg
[/img]
 
He-he... asta-i o poza care-am gasit-o pe net.. e la un concert Offertorium de la Yellow... si ma vad si eu pe acolo.. in camasa albastra in dungi.:) he. kruta..:)
21.jpg

Asta tot la YS la Offertorium.. acolo in spate daca va uitati mai atenti ii puteti vedeam pe [K] si pe _victor_ :D
offerorium.jpg
 
eh.......... maine pe la ora asta o sa fiu la concert.. si o sa sar .. si o sa dau din cap.. si o sa-mi fie bine......... :crazy:
abia ashtept.........
 
da eu nu am mai ajuns. sa mai mers unu sau una. da asha numa eu shi cu Adrenalin. o ynsheput sa se lamaeaska totzi: da eu nish nam auzit de danshii; nu shtiu shi canta; cand a sa vina Nightwish atunshi a sa merg. idiotzii!
 
ap s'li dzyshi ca-s gandashi! asha ciotka o cantat! super! numa ca ynaintea lor o cantat Shadow's Dreams Symphony - iaca asta o fost rahat cu perje! unu: versurile erau yn rusa shy tare nu se potriveau la stilu ista de muzon.. doi: muzonu tot de-a pula, nika ritm acolo... caroce tufta polnaia... da iaca offertorium bravo baietzi(4) shi fete(3) dac nu ma greshesc...
de-aghe az am observat ca ei n-au bass... numa la prima piesa az o ieshit o ciuviha cu bassu....
 
mda.. concertul a fost super -fain....... defapt ca toate concertele offertorium..
azi pentru prima data a aparut si bassul.. si o noua vocalista care a cantat doar prima piesa.. cover la Therion.... mi se pare.... tare kruta a fost!

da iaka prima trupo... no comment.. parca erau romante de la radio shanson.... :hahaha:
 
hey are cineva idee ce concert e saptamana viitoare, pe 19
tot sambata sper ca se organizeaza
sa stiu sigur daca merita sa vin pe la chisinau :lol:
 
Azi e ExNN si buldozer )sau ceva e genu ista..:))
da maine o sa arate filme... ujastice..:) in care canta muzica brutala..:)inceputul la ora 20:00.. tre' de dus..:)
 
nu ma fost gila.. da tu?
pe 26 e Chordewa, Mortem(Rusia) si Disentomb... pretz 40 lei..
tre' numaidecat de dus..
 
Back
Top